120-M1-WH

1 939,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość112 cm
Klatka96 cm
Pas80 cm
Biodra98 cm

Manekin tors drewniana głowa jajo

Najnowsze trendy w visual merchandisingu stawiają na naturalne materiały i proste formy. Obszyty płótnem tors manekina na skręcanej nodzez drewnianą głową jajo idealnie odpowiada tym wzorcom. Manekin jest dedykowany do sklepów z elegancką odzieżą męską: garniturami i koszulami. Wykonany między innymi z drewna oraz bawełny. Jest dostępny w kolorze ciepłej bieli z rękami o głową w kolorze żywego drewna.

Męski tors manekina na skręcanej nodze w nowoczesnej odsłonie

Komponując wystawę sklepu z odzieżą męską trzeba stawiać przede wszystkim na jakość ekspozycji. Garnitury czy koszule wyjściowe muszą być prezentowane na manekinach z półki premium. Oferowany tors manekina na skręcanej nodze jest obszyty wytrzymałym, eleganckim płótnem. Razem tworzą element wystawy odpowiadający najnowszym trendom, ale równocześnie klasycznie prosty. Taki, który doskonale wkomponuje się w eleganckie i minimalistyczne wnętrza.

Drewniana głowa jajo manekina i mobilne ręce

Wykonane z drewna mobilne ręce oraz głowa jajo manekina to trafiona w punkt odpowiedź na współczesne nurty w projektowaniu witryn sklepowych. Dodatkowo dzięki ruchomym rękom manekin dają dużą swobodę w budowaniu ekspozycji – z każdym nowym ułożeniem wygląda nieco inaczej. Aby jeszcze bardziej urozmaicić wystawę, warto zestawić ten tors manekina na skręcanej nodze z innymi modelami w jasnej kolorystyce z kolekcji ATELIER, 120 SERIES i CLASSIC MODERN

Podążaj za trendami...

… i zamów już dziś nowoczesny tors manekina na skręcanej nodze. Postaw na drewno i naturalną bawełnę a stworzysz nowoczesną wystawę premium. Pamiętaj standy L-TS25-60W, L-TS25-60B, L-TS25-60G,L-TS25-120B zamawiane są oddzielnie. Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz-nasi eksperci chętnie pomogą Ci z wyborem najlepszych rozwiązań do Twojego sklepu.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin tors drewniana głowa jajo

Manekin tors drewniana głowa jajo

Najnowsze trendy w visual merchandisingu stawiają na naturalne materiały i proste formy . Obszyty płótnem tors manekina na skręcanej nodze z drewnianą głową jajo...

Produkty powiązane

7 innych produktów w tej kolekcji