120-F1-WH

1 889,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość110 cm
Klatka87 cm
Talia62 cm
Biodra91 cm

Tors z drewnianą głową damski

Już dziś tors manekina damskiego jest do kupienia u polskiego producenta. Jeśli zależy Ci na tym, by stworzyć unikalną ekspozycję towaru lub zaprezentować najnowszą kolekcję odzieży, to zrób to z wykorzystaniem właśnie tego produktu.

Nasz manekin tors z łatwością zaprezentuje górne lub dolne części garderoby. Wysokiej jakości płótno, którym, został obszyty tors oraz drewniana głowa, sprawiają, że jest on wykonany zgodnie z trendami innowacyjnego designu. Świetnie sprawdzi się w eleganckich butikach z odzieżą premium.

Zamów tors manekina damskiego. Do kupienia prosto od producenta.

Ten nowoczesny tors manekina to połączenie drewna z bawełną. Dzięki wbudowanym łączeniom jego ręce możesz ułożyć w dowolnej pozycji, dzięki czemu ekspozycja będzie wyglądała naturalnie. Z tym produktem możesz prezentować nie tylko odzież, ale również emocji w sposób teatralny. Zestaw nie obejmuje standu - L-TS25-60B,L-TS25-60W,L-TS25-60GlubL-TS25-120Bsą zamawiane oddzielnie.

Innowacyjny design manekina. Poznaj jego cechy charakterystyczne.

Manekin przedstawia neutralną postać. Tors został pokryty płótnem w kolorze ciepłej bieli. Ręce i głowa są wykonane z drewna i mają jego naturalny odcień. Ten produkt świetnie sprawdzi się w butikach i pracowniach utrzymanych w jasnej tonacji. Może tworzyć wystawę wraz z innymi modelami z kolekcji ATELIER i CLASSIC MODERN.

Sprawdź, jak zamówić tors manekina damskiego. Do kupienia innowacyjny design od polskiego producenta.

Decydując się na zakup tego manekina, inwestujesz w poziom własnej marki. Nie martw się długim czasem realizacji swojego zamówienia. Wysyłka produktów następuje w krótkim czasie. Ponadto naszą zaletą są konkurencyjne ceny.

Zwróć uwagę na ekspozycję swoich produktów. Zamów tors manekina damskiego i zacznij zwiększać sprzedaż już od jutra!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Tors z drewnianą głową damski

Tors z drewnianą głową damski

Już dziś tors manekina damskiego jest do kupienia u polskiego producenta. Jeśli zależy Ci na tym, by stworzyć unikalną ekspozycję towaru lub zaprezentować najnowszą kolekcję...

7 innych produktów w tej kolekcji