MORE Mannequins dla DEARLY

Butik i wypożyczalnia unikatowych kostiumów DEARLY to miejsce stworzone przez stylistkę i kostiumografkę Elwirę Rutkowską, z pasji do wyjątkowych ubrań i racjonalnego podejścia do ich kupowania. W nowo otwartym showroomie założycielka marki postanowiła wyeksponować swoje najpiękniejsze modowe perełki na naszych manekinach i stojakach z kolekcji ICON Classic oraz INDIVIDUAL. 

Kup ICON Classic -> TUTAJ
Kup INDIVIDUAL -> TUTAJ

DEARLY to prawie 200 metrów kwadratowych przestrzeni na warszawskim Powiślu,,zaprojektowanej i zaaranżowanej przez Elwirę Rutkowską. To ponad 2000 unikatowych i wyjątkowych ubrań oraz setki par butów. „W DEARLY wierzymy, że warto kupować i wypożyczać ubrania z drugiej ręki, bo ubranie ma wiele żyć i powinno być wielokrotnie wykorzystywane do celów wszelakich.” 

W butiku i wypożyczalni unikatowych ubrań oraz kostiumów DEARLY możecie zakupić lub wypożyczyć specjalnie wyselekcjonowane ubrania, buty i dodatki do realizacji sesji zdjęciowych, reklam, programów TV, eventów, pokazów mody, występów scenicznych, użytku prywatnego.

Instagram: https://www.instagram.com/wearedearly/
Mail: hello@wearedearly.com

Zdjęcia: materiały prasowe DEARLY, Małgorzata Pstrągowska

Poprzedni post Magia Świąt!
Następny post Nadchodzi ICON Abstract.