Użyjmy kreatywności, żeby pomóc innym

Nigdy nie przestajemy się rozwijać. Dlatego użyliśmy naszych drukarek 3D do stworzenia masek ochronnych, tak desperacko potrzebnych obecnie pracownikom służby zdrowia.

Czasy takie jak te wymagają współpracy i kreatywności, dzielenia się zasobami i talentem, nawet jeśli oznacza to działania nieszablonowe. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać naszą technologię drukowania 3D dla większego dobra – we współpracy z projektem Maski dla Medyków rozpoczęliśmy drukowanie elementów masek ochronnych dla pracowników służby zdrowia w Warszawie.

Organizatorzy dostarczyli instrukcje i zadbali o logistykę – po naszej stronie stało zadbanie o materiały i druk elementów, które razem z częściami wyprodukowanymi przez inne firmy stworzą pełną tarczę medyczną, którą wolontariusze dostarczą do szpitali. To niesamowite, jak wiele dobrego możemy wspólnie zrobić

Kontynuując naszą strategię zrównoważonego rozwoju ciężko pracujemy nad jak najbardziej przyjaznymi dla środowiska produktami – dlatego elementy masek drukujemy przy użyciu PET-G  – materiału pochodzący z recyklingu tworzyw sztucznych.

Poprzedni post Pracujemy i dbamy o bezpieczeństwo
Następny post Relacja z Euroshopu 2020