800 SERIES

Kolekcja manekinów dziecięcych 800 to idealny wybór do butiku z dziecięcymi ubraniami. Dedykowane dla tych, którzy poszukują bardzo dobrej jakości, idealnego odwzorowania postaci dzieci, ale po przystępnej cenie. W skład serii wchodzą tradycyjne modele z dynamicznymi sylwetkami. Występuje szeroka gama manekinów odzieżowych w zależności od wieku. Zestawienie rozpoczyna manekin noworodek, którego gesty wprost rewelacyjnie przedstawia zachowanie malucha.

• Wyjątkowo uniwersalna kolekcja, upraszczająca pracę i aranżowanie wystawy.
• Produkty dostępne są w dwóch wariantach: z głową abstrakcyjną lub bez głowy – możliwość stworzenia niepowtarzalnej wystawy.
• Modele z tej kolekcji prezentują wymiary dziecka od noworodka do jedenastego roku życia.

Manekiny dziecięce w wysokiej jakości.

Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest bardzo dobra jakość wykonania. Wyróżnia ją precyzja gestów i wyglądu dzieci i młodzieży. Występują w dwóch wariantach: seria z abstrakcyjną głową i bez głowy w standardowym kolorze biały mat. W naszym sklepie możesz zobaczyć od razu konkretnego manekina w obydwu rodzajach, porównać i zdecydować o wyborze. Manekiny dziecięce występują w różnych przedziałach wiekowych. Cyfra na końcu każdego kodu mówi o tym, jaki wiek dziecka prezentuje manekin. Dodatkowym atutem jest klasyczna kolorystyka i design, który przyczyni się do skomponowania wyrazistej wystawy sklepowej, a także wnętrza butiku. Manekiny są ergonomiczne i proste w użyciu, z łatwością ustawisz je w ciekawy sposób.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów