800-8

845,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość130 cm
Klatka65 cm
Talia57 cm
Biodra70 cm
Płećdziecięce
Kolorbiały mat

Manekin dziecięcy 130 cm

Manekin dziecięcy 800-8 powstał z połączenia klasyki i nowoczesności. To typowy ośmiolatek. Niezwykle ergonomiczny i ponadczasowy, sprawi, że wystawa zachwyci każdego. Matowe wykończenie odegra tu główną rolę. Wpasuje się w każdą aranżację, w każde tło. Niewyobrażalna łatwość, z jaką przyjdzie Ci skonstruować wystawę, będzie zaskoczeniem. Efekt wywoła osłupienie z zachwytu. Zrobi się zamieszanie, ale przecież o to chodzi.

Kompleksowy manekin dziecięcy

Styl tego produktu powstał na kanwie książkowych historii o młodych bohaterach, zawsze stających po stronie dobra. Jego swobodna postawa wyraża bacznego obserwatora otoczenia. Przysłuchuje się rozmowom i bierze w nich czynny udział, zawsze będąc przyjacielskim i rozsądnym. To mały bohater, który pokłada nadzieję w lepszy świat. Działa intuicyjnie. Ten uniwersalny pozwoli stworzyć na wystawie magię, nie z tego świata. Wystarczy wyeksponować jego cechy odpowiednim ubraniem. Do tego akcesoria, dodatki i sukces gotowy. Następnie dodać do niego kilku innych bohaterów, najlepiej, aby każdy ucharakteryzowany był zupełnie inaczej, a powstanie niesamowity spektakl.

Nowatorska witryna z klasycznym manekinem

Klasyka jest zawsze na czasie. Manekin sklepowy 800-8 to tradycja zmodernizowana po to, aby spełniać wymogi współczesnego odbiorcy. Rozwijamy się dla Ciebie, abyś mógł w drobiazgowy sposób wprowadzić w życie to, co chodzi Ci po głowie. Model jest nadzwyczaj prosty w użytkowaniu i bardzo trwały. Do stworzenia wystawy potrzebujesz tylko pomysłów. Ułatwimy Ci ich realizację.

Siła manekina matowego

Nasze produkty są precyzyjnie wykonane, zachwycają dokładnością i reprezentują wysokie standardy. W tym przypadku postawiliśmy na matowe wykończenie. Dodaje to postaci oryginalności, trochę wytworności i odrobinę tajemniczości. Nic nie jest w nim oczywiste. Tak tworzymy nasze modele. Jeśli chcesz wejść w to razem z nami, po prostu zamów interesującego Cię manekina. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i produktów.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy 130 cm

Manekin dziecięcy 130 cm

Manekin dziecięcy 800-8 powstał z połączenia klasyki i nowoczesności. To typowy ośmiolatek . Niezwykle ergonomiczny i ponadczasowy, sprawi, że wystawa zachwyci...

6 innych produktów w tej kolekcji