800-1

795,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość78 cm
Klatka49 cm
Pas50 cm
Biodra51 cm
Kolorbiały mat

Manekin dziecięcy

Manekin sklepowy jest przeznaczony przede wszystkim do butików z odzieżą i dodatkami dla maluchów, ale także dla szerszej kategorii wiekowej. Wyglądem dokładnie odwzorowuje roczne dziecko. Wykonany z dbałością o szczegóły, idealnie oddaje cechy malca. Klasyczny manekin wystawowy, odpowiednio ucharakteryzowany, stworzy idealną wystawę. Jego wygląd, typowy dla roczniaka, uatrakcyjni witrynę, właśnie z uwagi na fakt, że jest nietypowy. Wystarczy jedno spojrzenie i od razu wiadomo, że ma rok.

Manekin dziecięcy - roczniak

Manekin dziecięcy z głową typu jajo to nadal bobas, ale już starszy. Na pewno więcej rozumie, zaczyna raczkować i stawiać pierwsze kroki. Model idealnie odtwarza wymiary jednorocznego dziecka,  nadal jest cudnie zaokrąglony, ale ma już dwanaście miesięcy. Zaczyna poznawać świat i wyrusza na poszukiwanie przygód, we własnym otoczeniu. Ubrany w ciekawe zestawy, np. w ogrodniczki i sweterek, poznaje nowe tereny. Bardzo ważną cechą jest to, że można mu założyć buty, w końcu umie już chodzić. Wszystko go interesuje i musi mieć wiele ubrań, w zależności od rodzaju podjętej aktywności. Manekin dziecięcy w klasycznym wydaniu, bez problemu dostosuje się do praktycznie każdego rodzaju wnętrza sklepu oraz charakteru ekspozycji. Montowany do podstawy, jest stabilny i łatwy w codziennej pracy.

Przeznaczony do sklepu dla maluchów

Model, który nada nowy wymiar witrynie sklepowej. Podkreślić tutaj należy, że jego postawa jest charakterystyczna dla rocznego dziecka. Stoi na własnych nogach i tylko niekiedy wymaga pomocy rodziców. Z jego udziałem zbudujesz obraz współczesnej rodziny i zainteresujesz tym potencjalnych klientów. Zainspiruj opiekunów małego, pomóż im zadbać o potomka, ukazując nienaganne zestawy ubrań i niezbędne akcesoria. Prawdopodobnie rodzice muszą kupić wszystko od podstaw. Daj im szansę zaopatrzyć się we wszystko u Ciebie.

Realizacja w błyskawicznym tempie

Nic nas nie powstrzyma, aby natychmiast wysłać Ci zamówiony towar. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej zyskasz świetny produkt.. Zapraszamy do kontaktu w każdej sprawie.

 

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy

Manekin dziecięcy

Manekin sklepowy jest p rzeznaczony przede wszystkim do butików z odzieżą i dodatkami dla maluchów, ale także dla szerszej kategorii wiekowej . Wyglądem...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji