800-2

795,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość80 cm
Klatka54 cm
Pas53 cm
Biodra59 cm
Kolorbiały mat

Model w dwóch opcjach do wyboru

Klasyk wśród manekinów dziecięcych. Jego wymiary odwzorowują dwuletnie dziecko. Wykonany na podstawie obserwacji świata maluchów. Wyróżnia go prosta, nieskomplikowana postura. Z założenia dedykowany do sklepów z ubraniami i dodatkami dla dzieci, ale z przeznaczeniem dla szerokiego grona odbiorców. Oznacza to, że musisz wykorzystać jego potencjał, aby nie tylko rodzice chcieli odwiedzić Twój butik. Wystawą mają się zachwycić wujkowie, ciocie, dziadkowie, babcie, koleżanki i koledzy rodziców - każdy, kto ma w swoim otoczeniu dwulatka.

Radosny manekin dziecięcy

Figle i zabawa są teraz na porządku dziennym. Nasz manekin matowy przypomina wyglądem dwulatka. Dziecko w tym wieku już poznało najbliższe otoczenie i teraz zamierza na własną rękę odkryć, co jest na zewnątrz bezpiecznego domu. Niektóre maluchy idą do żłobka, inne zostają jeszcze z rodzicami. Stawiając na manekina białego mat, wyeksponujesz to, co masz w sklepie najlepszego dla młodego poszukiwacza przygód. Możesz teraz fantazjować ze stylizacjami, bo dziecko w tym wieku wypada wystroić. Mały rozrabiaka potrzebuje dużo ubrań na zmianę. Grzeczny  maluch też rusza przed siebie, a na drodze może spotkać wiele niespodzianek. Tradycyjny manekin z łatwością wkomponuje się w każdą wystawę i wnętrze sklepu. Wykonany z włókna szklanego, mocowany do szklanej podstawy, do wyboru z głową typu jajo lub bez głowy.

Postawa godna własnej witryny

Powoli kształtuje się charakter małego dziecka, budzi się do życia jego hultajska lub spokojna dusza. Pomóż kupującym dostosować strój do charakteru młodego człowieka. Wyeksponuj na wystawie różne oblicza dzieciaków. Z naszymi produktami zrobisz to bez trudu. Klasyczny model z tej serii doda barw wystawie i ożywi Twój sklep.

Manekin biały mat, po prostu klasycznie

Klasycznie nie znaczy nudno, bezbarwnie i standardowo. Dokładamy starań, aby nasze modele dokładnie odwzorowały wiek dziecka. Dzięki temu widać od razu, jaki jest okres życia szkraba. Ubrany w szykowną odzież zyska dodatkowego dobrego smaku.

 

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Model w dwóch opcjach do wyboru

Model w dwóch opcjach do wyboru

Klasyk wśród manekinów dziecięcych . Jego wymiary odwzorowują dwuletnie dziecko . Wykonany na podstawie obserwacji świata maluchów....

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji