800-B1

665,00 zł netto

  • bez głowy

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość36 cm
Klatka50 cm
Kolorbiały mat

Noworodek manekin dziecięcy

Manekin noworodek dedykowany do sklepów z odzieżą i akcesoriami dla najmłodszych, ale także dla przyszłych mam. Wymiarowo przypomina kilkumiesięczne dziecko. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, ze szczególną dbałością o detale, oddaje postać malca. Szczególny nacisk położyliśmy na dokładne odwzorowanie ruchów i gestów małego dziecka. Przyświecała nam idea pomocy młodym rodzicom w wyborze ubranek i wszystkiego, co niezbędne na pierwszym etapie życia.

Manekin noworodek

Manekin dziecięcy w postaci noworodka to produkt niezwykły tak jak pierwsze dni dziecka na świecie. Idealnie odtwarza wymiary bobasa, jego słodkie zaokrąglenia i ułożenie rączek. Jeśli chcesz stworzyć wystawę, na której zaprezentujesz jak dbać o nowego członka rodziny, to ten model będzie konieczny. Ręce malucha są tak zaprojektowane, że wyglądają jakby dziecko o coś prosiło, chciało dotknąć, bawić się grzechotką lub gryzakiem. Ubierz go w body, śpioszki i czapkę. W zależności od pomysłu możesz ustawić dorosłego manekina, a dziecko umieścić w nosidełku lub w wózku. Z pewnością jest to element, który urozmaici wystawę.

Renomowany Polski producent manekinów

Wyjątkowy manekin na rynku od polskiego producenta. Wykonujemy manekiny dziecięce, które zachowują normy charakterystyczne dla każdego wieku dziecka. Nasze doświadczenie i pozycja na rynku wymaga od nas precyzji. Ten manekin bobas to najlepszy przykład modelu klasycznego, który można wykorzystać na różne sposoby, aby wzbogacić walory estetyczne wystawy i jednocześnie zachęcić rodziców do kupna zaprezentowanych na nim ubranek. Dostępny również w wariancie bez głowy.

Zawsze na czasie i na czas

We wszystkim, co robimy, bierzemy pod uwagę potrzeby i sugestie naszych klientów. Nieustannie udoskonalamy nasze modele, wzmacniamy ich wytrzymałość, tworzymy nowe wzory, zmieniamy surowce użyte do produkcji. Kompleksowo dbamy o naszych klientów, jesteśmy do ich  dyspozycji, a następnie dostarczamy zamówienie w krótkim czasie. Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Noworodek manekin dziecięcy

Noworodek manekin dziecięcy

Manekin noworodek dedykowany do sklepów z odzieżą i akcesoriami dla najmłodszych, ale także dla przyszłych mam. Wymiarowo przypomina kilkumiesięczne dziecko....

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji