800-4

845,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość110 cm
Klatka56 cm
Pas51 cm
Biodra60 cm
Kolorbiały mat

Ponadczasowy manekin

Manekin dziecięcy z głową typu jajo jest klasycznym modelem z kolekcji podstawowej. Inspirowany kolorowym światem dzieci. Jego wymiary odwzorowują czteroletnie dziecko. Postać ma luźną postawę, stoi w lekkim rozkroku. Wygląda, jak dziecko, które myśli, co by tu teraz zrobić, aby zostać zauważonym. Dedykowany do sklepów z ubraniami i akcesoriami dla dzieci. Uniwersalny i ponadczasowy manekin całopostaciowy w matowym wykończeniu będzie idealnym wyborem do Twojego sklepu. W zależności od potrzeb możesz wybrać model z głową abstrakcyjną typu jajo lub bez głowy.

Tradycyjna kolekcja

Nasz czterolatek jest już w przedszkolu. Uczy się przez zabawę. Poznaje nowych przyjaciół.  Wybierając ten produkt, masz szansę zaprezentować kolekcje przeznaczone do spędzania czasu na świeżym powietrzu i w przedszkolnej ławce. Każdy model jest tradycyjny i bez trudu wchodzi w relację z innymi. Przystosowany do łączenia ze starszymi i młodszymi postaciami. W ten sposób można pokazać grupę małych przyjaciół, rozrywki na placu zabaw i pilnych dzieciaków, poznających litery. Idealnie będą wyglądać w jeansach, bluzach i czapkach z daszkiem. Na swojej wystawie możesz wykreować fantastyczny świat dziecka, tym samym zwracając uwagę klientów.

Polskie manekiny dziecięce

Jesteśmy krajowym producentem manekinów całopostaciowych. Gwarantujemy wysoką jakość produktów, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Manekiny dziecięce z kolekcji 800 to klasyczne postawy, wykonane z należytą starannością. Dokładamy należytej staranności, aby postaci przypominały maluchy. Czterolatek w naszym wykonaniu jest typowym dzieckiem. W połączeniu z innymi postaciami z tej serii stworzą wystawę marzeń.

Wytrzymały manekin do sklepu

Model jest lekki i prosty w użytkowaniu. Wykonany z trwałych materiałów, zniesie każdą zmianę wystawy, przestawianie, przenoszenie i przebieranie. Jeśli potrzebujesz porady, nie wiesz od czego zacząć, jakie manekiny będą najlepsze dla Ciebie, zadzwoń do nas. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że zawsze stajemy na wysokości zadania.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Ponadczasowy manekin

Ponadczasowy manekin

Manekin dziecięcy z głową typu jajo jest klasycznym modelem z kolekcji podstawowej . Inspirowany kolorowym światem dzieci. Jego wymiary odwzorowują czteroletnie dziecko...

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji