800-6

845,00 zł netto

  • bez głowy
  • typu jajo

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość120 cm
Klatka60 cm
Pas54 cm
Biodra66 cm
Kolorbiały mat

Sześciolatek manekin

Manekin dziecięcy biały, pomimo że powstał na podstawie klasycznego modelu, posiada elementy nowoczesnego designu. Jego wymiary odpowiadają dziecku w wieku 6 lat. Jego buńczuczna postura, stojącego w szerokim rozkroku dziecka wyraża ochotę na zawojowanie świata, przywództwo w grupie i  chęć posiadania ostatniego słowa. Jego styl jest zainspirowany bajkowym światem dzieci. Swoją rolę spełni na wystawie lub we wnętrzu sklepu dla młodych buntowników. Ponadczasowy manekin z głową typu jajo lub w wersji bez głowy będzie idealnym wyborem do Twojego sklepu, zwłaszcza matowe wykończenie sprawia, że wprost idealnie dopasowuje się do każdego wystroju.

Charakterny manekin dziecięcy

Nowy uczeń wchodzi w progi szkoły. Wyeksponuj to, wybierając do swojego sklepu ten produkt. Dodaj sześciolatkowi szyku, dodaj mu szkolny plecak lub sportowy strój na zajęcia z aktywności fizycznej. Wykorzystaj jego zawadiacką postawę, dodaj jakiś element stroju, który podkreśli jego charakter. Niech to będzie czapka na bakier, biała koszula i spodnie na szelki. Stwórz gwiazdę. Nie ma znaczenia, że to tradycyjny model. Razem z innymi manekinami zaprezentują doskonały świat zabawnych dzieciaków, bez zbędnych ceregieli. Klasyka nie musi być nudna. Do tego możesz wybrać czy chcesz manekina z głową typu jajo, czy wolisz jednak bez głowy.

Wystawa marzeń

Obudź w sobie dziecko. Zamknij oczy i pomyśl, co wtedy robiłeś czy robiłaś. Jak wyglądał Twój świat i czy chcesz to teraz pokazać na wystawie swojego sklepu. Odrzuć wszelkie granice i pokaż, na czym Ci zależy, pomóż rodzicom czy opiekunom dzieciaków czuć się dobrze w Twoich ubraniach. Niech oczy wszystkich skierują się na Twoją magiczną wystawę

Manekin sklepowy do szybkiego złożenia

Klasyczny manekin dziecięcy, którego charakterystyczna sylwetka dodaje mu czaru. Pokochasz go i to, co nim zaprezentujesz. Pokochają go Twoi klienci. Nie ma się nad czym zastanawiać, model jest dostępny, a dodatkowym jego plusem jest to, że łatwo można go złożyć i rozpocząć prawdziwy show na wystawie.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Sześciolatek manekin

Sześciolatek manekin

Manekin dziecięcy biały , pomimo że powstał na podstawie klasycznego modelu, posiada elementy nowoczesnego designu. Jego wymiary odpowiadają dziecku w wieku 6 lat ....

Produkty powiązane

6 innych produktów w tej kolekcji