Jaki wybrać́ manekin na suknię ślubną?

Manekin na suknię ślubną to ważny element wyposażenia salonów. Mają zaprezentować atuty kreacji i przekonać klientki do przymierzenia i zakupu sukienek. Prezentują asortyment, a tym samym stanowią najlepszą reklamę dostępnych produktów w witrynach. Jak wybrać manekin na suknię ślubną? Gdzie szukać manekinów na biżuterię ślubną i inne dodatki? Sprawdź poradnik przygotowany przez ekspertów.

  •          Manekiny na suknie ślubne prezentują atuty kreacji, przykuwają uwagę, zachęcają do zakupu
  •          Minimalistyczny manekin lepiej uwydatni atuty sukni czy dodatków
  •          Aranżując salon sukien ślubnych polecamy wybór manekinów w różnych pozach
  •          Biżuterię ślubną i inne akcesoria najlepiej zaprezentować na ekspozytorach głowy czy rąk
  •          Ruchome stawy manekinów dają więcej możliwości przy tworzeniu ekspozycji

Manekiny na suknie ślubne – dlaczego są ważne?

Prowadzisz salon sukien ślubnych lub komis z używanymi sukniami? Z pewnością zatem wiesz, jak ważne jest odpowiednie zaprezentowanie asortymentu. To od tego zaczyna się przygoda każdej przyszłej panny młodej, która po przekroczeniu progu wskazuje, jakiego typu kreacje ją interesują. Warto zadbać o odpowiednią aranżację i zdecydować się na odpowiednie manekiny do ubierania sukienek ślubnych. Przykuwają one uwagę, a nierzadko sprawiają też, że klientki od razu zakochują się w danej sukni i pragną sprawdzić, jak będzie ona wyglądała na nich. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, o czym więcej piszemy w artykule: Na co zwrócić uwagę przed zakupem manekinu do sklepu elegancki

Jak wybrać manekin na sukienkę ślubną – wskazówki

  • Manekin na sukienkę ślubną powinien charakteryzować minimalizm – mniej szczegółów umożliwia uwydatnienie atutów sukni i wszelkich jej detali. Polecamy szczególnej uwadze kolekcje manekinów ICON  i MISS ICON, które są chętnie wybierane do salonów mody ślubnej.
  • Poszukując manekinów, warto rozważyć ich wybór w różnych pozach, co urozmaici wystrój salonu i pozwoli na wybór pozy, adekwatnie do posiadanego asortymentu.
  • Chcesz nadać dynamiki swojej aranżacji? Świetnym wyborem będą manekiny z ruchomymi stawami z kolekcji CLASSIC Modern.
  • Dobrym wyborem są zawsze manekiny, które dają dużą swobodę w ich ustawianiu. Pozwala to na uatrakcyjnienie wystroju. Sprawdź kolekcję:IN TOUCH.

 

ekspozytor ślubny

Manekiny na biżuterię i ślubne dodatki

Moda ślubna to nie tylko piękne i strojne suknie ślubne czy męskie garnitury. To także wyjątkowe kolekcje biżuterii i inne dodatki, które również wymagają odpowiedniej prezentacji. Warto zdecydować się zatem na manekin do ubierania sukienek ślubnych, ale też na manekin na biżuterię.

Dekoracje na głowę, akcesoria na szyję, kolczyki, welony można zaprezentować na manekinach z kolekcji ICON Display, ozdoby do włosów na ekspozytorach głowy, na których umieści się peruki (np. ekspozytor damskiej głowy z zarysem twarzy), a pierścionki i bransoletki na ekspozytorach rąk (np. ekspozytor damskiej dłoni z włókna szklanego).