Czy manekiny krawieckie, to dobry pomysł na ekspozyjce?

Zastosowanie manekinów krawieckich w sklepach odzieżowych stosujemy od lat- umożliwia to przedstawienie odzieży na torsie człowieka. Konsument, który widzi odpowiednio dopasowany ubiór na manekinie, ma możliwość zwizualizowanie sobie danej rzeczy na ciele o podobnych gabarytach.

Kolekcja CLASSIC MODERN nawiązuje stylem do manekinów krawieckich i nadaje się do tego idealnie ze względu na swoją elastyczność oraz możliwość ustawienia ramion manekina. Są to manekiny pełnopostaciowe, posiadą ramiona i nogi.Kolekcja ATELIER bezpośrednio nawiązuje do manekinów krawieckich. Sa to obszyte materiałem torsy na stojakach. W odróżnienien od klasycznych manekinów krawieckich, posiadają drewniane przegubowa ramiona.

  • W skład zestawu kolekcji CLASSIC MODERN wchodzą: manekin, metalowa podstawa z mocowaniem do łydki.
  • W przypadku manekina z kolekcji ATELIER, stojak i jego akcesoria zamawiana są oddzielnie
  • Przenieś się do stylu vintage z naszymi manekinami krawieckimi.
  • Możliwość wymiany głowy, która może być wykończona materiałem lub siatką drucianą
  • Różna kolorystyka manekinów m.in. czarny, biały, grafitowy, szary i brązowy.
  • Gwarancja wysokiej jakości produktów umożliwia pełną satysfakcje z produktu przez długie lata

Manekin dokoracyjny - do jakich sklepów będą pasować?

Manekiny z kolekcji CLASSIC MODERN swoje zastosowanie znajdą w każdym sklepie odzieżowym niezależnie czy jest to duża sieciówka, czy lokalny mały sklepik posiadający ubrania w swoim asortymencie.

Manekiny są również niezbędnym narzędziem pracy dla branży krawieckiej, które umożliwiają projekowanie oraz szycie odzieży na nich samych  – pozwoli to idelanie przedstawić produkt na imitacji sylwetki człowieka. Manekiny służą branży modowej od wielu lat i na pewno nie zostaną one zastąpione czym innym ze względu na coraz to nowsze udoskonalenia oraz materiały i obicia.


Zalety manekinów krawieckich

W pierwszej kolejności należy nadmienić, że manekiny krawieckie są to produkty bardzo trwałe, które nie ulegają uszkodzeniu techniczemu. Inwestując w dany produkt jesteśmy pewni, że spełni on oczekiwania najsurowszego klienta.

Punktem charakterystycznym są ich drewniane ramiona, które możemy obracać oraz regulować w każdą możliwą stronę i tworzyć interakcje między kilkoma manekýnami na witrynie. Stawiamy na indywizualizm firm i chcemy, abyś mógł przedstawić swój produkt w najlepszym możliwym świetle.

Manekiny krawieckie, a ekologia

Wpływ człowieka na ekologie stał się nieodłącznym elementem naszego życia- możemy zauważyć coraz to częstsze akcje promocyjne wspomagające dbanie o planete.  Mentalność firm również musiała się zmienić jeśli chcą podpasować się do aktualnego klienta. Muszą zacząć inwestować w materiały, które nie zagrażają środowisku.

Nasze manekiny są importowane z różnych części świata, a każdy z nich posiada najwyższą jakość materiałów. Możemy wyszczególnić przede wszystkim: bawełne, len, drewno. Są to przede wszystkim materiały naturalne.

Dodatkową zaletą manekinów krawieckich z kolekcji CLASSIC MODERN jest ich unikatowe połączenie – stawiamy tutaj na miks różnych smaków, które w połączeniu tworzą mieszankę manekinów posiadające klasyczne elementy wraz z nowoczesnymi wstawkami.

Manekiny- ceny

Wysoka jakość produktów oraz nienaganne wykonanie jest to jedna z wielu zalet kolekcji CLASSIC MODERN. Każdy z naszych produktów traktujemy jako wizytówkę firmy i pracujemy na to, aby każdy klient miał jak najlepsze zdanie na temat produktów, jak i samej firmy. Cena manekinów krawieckich jest wyższa, niż zwykłe torsy ze względu na dużą ilośc pracy ręcznej jaka wkładana jest w każdy egzemlarz. Mimo wszystko wyższa cena manekinów gwarantuje dłuższą jego żywotność – nasze manekiny mogą służyć ok. 8-10 lat. Warto się zastanowić czy nie lepiej jest zainwestować w manekin krawiecki wysokiej jakości, którego nie będzie trzeba wymieniać za jakiś czas? Dzięki inwestycji w nasze produkty zaoszczędzisz swoje pieniądze oraz czas poświęcony na ich kupno! – w przypadku produktów niskiej jakości nie masz gwarancji na ile Ci posłużą. Zachecamy do weryfikacji innych kolekcji