KNU-6-A

1 259,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość110 cm
Klatka54 cm
Talia48 cm
Biodra56 cm
Kolorbiały mat

Manekin dziecięcy całopostaciowy

Całopostaciowy manekin dziecięcy został wykonany z niebywałą dbałością o szczegóły. Delikatne rysy, uproszczona anatomia i subtelnie zaznaczone mięśnie postaci oddają jej półrealistyczny charakter. Wyprostowana sylwetka o naturalnej pozie nie ma jasno zdefiniowanej płci. Właśnie dlatego produkt z powodzeniem zaprezentuje kolekcje dziewczęce, chłopięce oraz unisex.

W projekcie KNU6-A wykorzystano trwały i ponadczasowy materiał — włókno szklane, które jest połączeniem eleganckiego szkła oraz bardzo trwałego tworzywa. Ekspozytor zachwyca swoim wdziękiem i estetyką. Doskonale zaprezentuje dziecięce kolekcje, podkreślając charakter Twojej marki.

Manekin i dekoracja atelier w jednym

Dziecięca sylwetka sprawdzi się w roli ekspozytora w każdym atelier, niezależnie od jego aranżacji. Będzie uzupełnieniem stonowanych, klasycznych wnętrz i nada artystycznego wyrazu w kolorowych, pełnych ekspresji przestrzeniach. Całopostaciowy manekin dziecięcy może być częścią wystawy w witrynie butiku, pełnić funkcję ekspozytora w środku studio lub podczas pokazów mody dziecięcej. Jest lekki i poręczny, co pozytywnie wpływa na komfort pracy specjalistów zajmujących się visual merchandisingiem w Twoim butiku. Zobacz więcej na temat visual merchandisingu

Całopostaciowy manekin dziecięcy do prezentacji modnych stylizacji

Niezależnie od tego, w co ubierzesz model KNU6-A — elegancki strój pierwszoklasisty czy dres na szkolne zajęcia sportowe — całopostaciowy manekin dziecięcy wyeksponuje każdą stylizacje w estetyczny, nienachalny sposób. Statyczna, przemyślana poza i sylwetka przypominająca prawdziwe dziecko to połączenie, które doskonale odda ułożenie każdej części odzieży. Ubranie będzie wyglądać niemalże jak na żywym modelu, co oczywiście wpłynie na jego odbiór i zachęci do zakupu.

Całopostaciowy manekin dziecięcy — magazynowanie i krótka dostawa

Jako producent najwyższej jakości manekinów do atelier oferujemy nowoczesne ekspozytory z włókna szklanego gotowe do szybkiej wysyłki. Dbamy o nieustannie uzupełniania stanów magazynowych, dlatego jeśli interesuje Cię ten manekin - skontaktuj się z nami i zapytaj o jego dostępność.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy całopostaciowy

Manekin dziecięcy całopostaciowy

Całopostaciowy manekin dziecięcy został wykonany z niebywałą dbałością o szczegóły. Delikatne rysy, uproszczona anatomia i subtelnie zaznaczone mięśnie postaci oddają...

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji