KNP-12-B

1 409,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość151 cm
Klatka64 cm
Talia57 cm
Biodra68 cm
Kolorcielisty

Manekin dziecięcy chłopak

Całopostaciowy manekin chłopięcy powstał z myślą o minimalistycznych ekspozycjach mody dziecięcej w ekskluzywnych salonach sprzedaży. Wykonany z najwyższej klasy włókna szklanego manekin ma uproszczoną anatomię, delikatnie zarysowaną rzeźbą ciała i precyzyjne wykończenie. Całopostaciowy manekin chłopięcy stoi w lekkim rozkroku. Dzięki temu każda prezentowana na nim stylizacja — elegancka czy casualowa, będzie idealnie wyeksponowana. Uniwersalny, biały kolor manekina pozwoli swodnie zaprezentować intensywne printy i wyraziste kolory ubrań.

Zobacz jak stworzyć wystawę z manekinów dziecięcych.

Całopostaciowy manekin chłopięcy dla kolekcji luksusowych marek

Manekin dziecięcy o sylwetce chłopca z kolekcji ID ma w sobie coś tajemniczego. Subtelne rysy twarzy nie zdradzają emocji. To doskonały wybór dla marek premium, których kolekcje mają pobudzać wyobraźnię odbiorcy. Całopostaciowy manekin chłopięcy przyciągnie wzrok, a jego minimalistyczna forma podkreśli urok prezentowanej stylizacji. Ekspozytor nie zaburzy jej odbioru. Wręcz przeciwnie — wyeksponuje jej atuty, zachęcając potencjalnych klientów do bliższego zapoznania się z kolekcją.

Manekin dziecięcy do prezentacji chłopięcych stylizacji

Detale modelu KNP12-B, takie jak ułożenie rąk i rozstaw nóg, sugerują przeznaczenie do chłopięcych stylizacji. Dzięki precyzyjnemu wykończeniu całopostaciowy manekin chłopięcy idealnie sprawdzi się w roli ekspozytora eleganckich ubrań dla nastolatków.

Całopostaciowy manekin chłopięcy — krótki termin dostawy

Profesjonalizm MORE Mannequins przejawia się w każdym naszym działaniu, a przede wszystkim w indywidualnym podejściu do Twoich aktualnych potrzeb. Dbamy o to, aby w magazynach nie brakowało kultowych produktów. Zapytaj nas o dostępność manekina KNP12-B i skorzystaj z krótkiego terminu dostawy.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy chłopak

Manekin dziecięcy chłopak

Całopostaciowy manekin chłopięcy powstał z myślą o minimalistycznych ekspozycjach mody dziecięcej w ekskluzywnych salonach sprzedaży. Wykonany z najwyższej klasy włókna...

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji