KNU-8-A

1 409,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość130 cm
Klatka64 cm
Talia58 cm
Biodra65 cm
Kolorbiały mat

Manekin dziecięcy do atelier

Praktyczny manekin dziecięcy do atel­­ier pozwoli Ci zaaranżować wystawę na wiele sposobów. Zaprezentuje zarówno kolorowe i kreatywne letnie kolekcje, jaki i te jesienne – cięższe i bardziej stonowane. Jego uniwersalny kolor współgra z każdym wzorem i uwydatnia odcienie eksponowanych stylizacji.

Półrealistyczny manekin o sylwetce chłopca jest perfekcyjnie wykończony. Sprawdzi się w witrynie salonu sprzedaży, a także wewnątrz studio. W grupie lub w pojedynkę stworzy doskonałą ekspozycję, której nie sposób przeoczyć. Przypominający żywe dziecko manekin zadba o wyjątkową prezencję Twoich kolekcji i doda do atelier nutę eleganckiego wyrazu.

Jako producenci manekinów z włókna szklanego dbamy nie tylko o detale, ale i funkcjonalność każdego ekspozytora. Manekin dziecięcy jest łatwy w ustawieniu. Mimo solidnego wykonania, nie sprawi trudności w aranżacji.

Zobacz inne kolekcje manekinów dziecięcych

Praktyczny manekin dziecięcy do atelier o sylwetce chłopca

Ekspozytor KNU8-A został stworzony z myślą o prezentacji kolekcji dla chłopców, na co wskazują lekko zgięte palce dłoni, charakterystyczne dla serii ID. Jego prosta, perfekcyjnie wykończona sylwetka ma statyczną pozę. Za sprawą delikatnego zarysu mięśni i swobodnie opuszczonych wzdłuż ciała rąk, stylizacje wyglądają na nim realistycznie i układają się niemalże tak, jak na prawdziwym chłopcu.

Prosta sylwetka i łagodne rysy — łatwa aranżacja

Praktyczny manekin dziecięcy do atelier może prezentować kolekcje w luksusowym butiku lub na pokazie mody. Niezależnie od charakteru aranżacji — szkolnej czy wakacyjnej i pełnej dziecięcej radości — będzie doskonałym ekspozytorem, który niczym kameleon dopasuje się do swojej roli, także w przeszklonych witrynach studio.

Praktyczny manekin dziecięcy do atelier z włókna szklanego — szybka dostawa

Nagłe sytuacje wymagają natychmiastowych reakcji. Zapytaj naszych doradców o dostępność modelu KNU8-A w magazynie MORE Mannequins i skorzystaj ze skróconego czasu dostawy. Wspólnie zadbajmy o powodzenie prezentacji i sprzedaży Twojej najnowszej kolekcji.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy do atelier

Manekin dziecięcy do atelier

Praktyczny manekin dziecięcy do atel­­ier pozwoli Ci zaaranżować wystawę na wiele sposobów. Zaprezentuje zarówno kolorowe i kreatywne letnie kolekcje,...

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji