KNU-6-B

1 259,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość110 cm
Klatka54 cm
Talia48 cm
Biodra56 cm
Kolorbiały mat

Manekin dziecięcy rozstawione nogi

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami został zaprojektowany z myślą o prezentacji kolekcji ubrań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest prosty i minimalistyczny. Półrealistyczna postać ma głowę skierowaną na wprost odbiorcy. Ekspozytor przypomina prawdziwe dziecko. Ma statyczną pozę i twarz, która nie wyraża konkretnych emocji, dzięki czemu może być wykorzystany w wielu aranżacjach.

Włókno szklane, które zastosowaliśmy podczas produkcji manekina, to wysokiej jakości materiał, który nadaje mu elegancji. Doskonale eksponuje kolory i printy ubrań. Łączy szkło oraz tworzywo sztuczne, które zapewnia mu trwałość i estetyczny wygląd. To doskonałe połączenie do prezentacji zarówno odzieży marek z półki premium, jak i tych bardziej dostępnych dla szerokiego grona odbiorców.

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami o sylwetce chłopca

O ile manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami nie ma jasno określonej płci, tak niektóre jego elementy mogą wskazywać na chłopięcą sylwetkę. Charakterystyczne dla kolekcji ID detale, takie jak lekko zgięte palce u rąk i delikatny rozkrok, zachęcają do wykorzystania manekina do prezentacji chłopięcych stylizacji. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie – wszystko zależy od Twojej koncepcji wystawy czy ekspozycji. Sylwetkę możesz potraktować jako uniwersalną, dobierając do niej odpowiednie dodatki.

Biały manekin chłopięcy z włókna szklanego do atelier

Postać z wysokiej klasy włókna szklanego, o precyzyjnym wykończeniu jest przeznaczona do wyjątkowych miejsc. Mimo tego, że ekspozytor przybiera bardzo powściągliwą pozę, nie sposób go nie zauważyć. Delikatnie rysy mięśni, ułożone wzdłuż ciała ręce i doskonałe proporcje dają wyraz półrealistycznego manekina, który jest nie tylko ekspozytorem, ale też dekoracją do luksusowych salonów sprzedaży.

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami — dostawa w krótkim terminie

W MORE Mannequins na równi z jakością stawiamy sukcesy naszych klientów. Dlatego dbamy o to, aby magazyny były wyposażone w kolekcje luksusowych manekinów. Dzięki temu oferujemy możliwość szybkich dostaw. Just in time — z magazynu prosto na pokaz mody dziecięcej. Zobacz opinie naszych klientów

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy rozstawione nogi

Manekin dziecięcy rozstawione nogi

Manekin dziecięcy z rozstawionymi nogami został zaprojektowany z myślą o prezentacji kolekcji ubrań dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest prosty i minimalistyczny....

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji