KNU-1

1 059,00 zł netto

  • metalowa
  • szklana

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość80 cm
Klatka52 cm
Talia49 cm
Biodra53 cm
Kolorbiały mat

Manekin dziecięcy uniwersalny

Uniwersalny manekin dziecięcy to praktyczna propozycja ekspozycji kolekcji dla najmłodszych. Uproszczona anatomia pozwala na dopasowanie stylizacji do potrzeb i rodzaju kompozycji wystawy w butiku, atelier, podczas pokazu oraz targów.
Zobacz , gdzie jeszcze można spotkać manekiny
Ekspozytor może przedstawiać sylwetkę chłopca, a także dziewczynki. Doskonale sprawdzi się również przy prezentacji popularnych kolekcji unisex, przeznaczonych dla dzieci każdej z płci. Praktyczny, biały kolor ekspozytora i jego prosta poza dają nieograniczone możliwości projektowania kreatywnych wystaw. Uniwersalny manekin dziecięcy będzie doskonale prezentował zarówno stylizacje codzienne, jak i te bardziej eleganckie i wyjściowe.

Uniwersalny manekin dziecięcy w modnych wnętrzach

Manekin KNU1 przedstawia całą sylwetkę dziecka. Minimalistyczny ekspozytor pasuje do niemalże każdego wystroju atelier. Doskonale uzupełnia te najmodniejsze, nowoczesne wnętrza. Będzie także dobrym sposobem na prezentację kolekcji w ekskluzywnych butikach, w których podczas planowania ekspozycji ważne są: wyczucie, smak i elegancja wszystkich dodatków.

Włókno szklane do prezentacji kolekcji marki premium

Uniwersalny manekin dziecięcy został wykonany z najwyższej klasy włókna szklanego. Materiał ma matowe wykończenie i jest bardzo trwały, głównie za sprawą połączenia szkła z tworzywem sztucznym. Biel w zestawieniu z prostą sylwetką i delikatnymi rysami twarzy daje wyraz minimalizmu w doskonałej formie. Precyzyjne wykończenie i detale, takie jak doskonałe odwzorowanie dziecięcej sylwetki, delikatnie zarysowane usta i nos oraz zgięte palce u rąk, podkreślają najwyższą jakość projektu. Dostosuj manekiny do rodzaju swojej wystawy i wybierz odpowiednią podstawę.

Uniwersalny manekin dziecięcy — sprawdź dostępność

W MORE Mannequins szanujemy Twój czas. Jest dla nas tak samo cenny, jak dla Twojej marki. Dlatego dysponujemy magazynem, który jest nieustannie zaopatrzony w nasze kultowe produkty. Zapytaj o dostępność manekina KNU1 i skorzystaj z krótkiego terminu dostawy.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin dziecięcy uniwersalny

Manekin dziecięcy uniwersalny

Uniwersalny manekin dziecięcy to praktyczna propozycja ekspozycji kolekcji dla najmłodszych. Uproszczona anatomia pozwala na dopasowanie stylizacji do potrzeb i rodzaju...

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji