KNU6-S

1 259,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość79 cm
Klatka54 cm
Talia50 cm
Biodra57 cm
Kolorbiały mat

Siedzący manekin dziecięcy

Siedzący manekin dziecięcy wprowadzi do Twojego atelier naturalną, młodzieńczą swobodę. Nietypowa, siedząca poza postaci umożliwia zaprezentowanie stylizacji w oryginalnej formie. Manekin z pewnością przyciągnie wzrok przechodniów. Doskonale wyeksponuje atuty kolekcji, dodając im odrobinę luzu i lekkości.

Półrealistyczny manekin siedzący ma uproszczoną anatomię. Dzięki temu może prezentować stylizacje nie tylko chłopięce, ale i te dziewczęce oraz unisex. Uniwersalny odcień włókna szklanego doskonale wyeksponuje kolorowe kolekcje, a ponadto dopasuje się do studia sprzedaży, niezależnie od dominującego w nim stylu aranżacji.

Siedzący manekin dziecięcy — prezentacja kolekcji w grupie

Model KNU6-S to doskonały wybór do uzupełnienia wystawy w witrynie atelier. Dobrze współgra z innymi manekinami kolekcji ID.

Będzie wyróżnikiem Twoich kreacji VM.

Podkreśli nowoczesny charakter marki i wyróżni ekspozycję na tle innych. Oryginalna postać, doskonale prezentuje się na zdjęciach, które możesz prezentować w swojej komunikacji w sieci. Manekin jest jednocześnie oryginalny i klasyczny - sprawdzi się zarówno jako osobny ekspozytor wewnątrz studia sprzedaży, jak i element większej, bardziej rozbudowanej aranżacji np. w czasie eventu modowego

Półrealistyczny ekspozytor dziecięcych stylizacji

Siedzący manekin dziecięcy powstał z myślą o najbardziej wymagających markach modowych, które w swojej ekspozycji powinny łączyć kreatywność i najwyższą jakość. Ułożenie rąk i nóg, naturalna pozycja siedząca manekina i precyzyjne wykończenie sprawiają, że postać przypomina prawdziwe dziecko. Dzięki temu każda stylizacja układa się niezwykle naturalnie - niczym na żywym modelu.

Siedzący manekin dziecięcy dostępny w magazynie

W magazynie MORE Mannequins znajdują się najpopularniejsze manekiny naszych kolekcji. Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępność modelu KNU6-S. Skorzystaj z możliwości skróconego terminu dostawy i zaaranżuj swoją wystawę na czas – zgodnie z planem sprzedaży i VM. Zobacz więcej o vm na naszym blogu.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Siedzący manekin dziecięcy

Siedzący manekin dziecięcy

Siedzący manekin dziecięcy wprowadzi do Twojego atelier naturalną, młodzieńczą swobodę. Nietypowa, siedząca poza postaci umożliwia zaprezentowanie stylizacji w oryginalnej...

Produkty powiązane

12 innych produktów w tej kolekcji