B-39x39-W

250,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wymiary39x39 cm
Kolorbiały mat

kwadratowa metalowa podstawa o wymiarach 39x39 cm

Podstawa pod manekina musi być dopasowana nie tylko do projektu ekspozycji, ale przede wszystkim do samego manekina. Matowa biel to idealny wybór – najczęściej spotykane manekiny wystawowe są właśnie w tym kolorze. To uniwersalny kolor, sprawdzi się niemal w każdym wnętrzu.

Zaletą metalowej podstawy jest odporność na czynniki zewnętrzne i trwałość. Kwadratowy kształt zapewnia stabilność nawet w przypadku większych manekinów.

Jaką rolę pełni uchwyt manekina na ekspozycji?

Oczywiście podtrzymuje manekina. Ale jego wygląd oraz forma mają znaczący wpływ na design całej ekspozycji – co z kolei jest kluczem do przyciągnięcia klienta. Na ogólny odbiór witryny wpływa spójność wyglądu. Zbyt wiele różnych elementów wprowadza chaos odwracając uwagę od produktów. Jak temu zapobiec? Dobierając podstawę pod manekina w odpowiednim kształcie i kolorze. Biel w matowym wykończeniu idealnie będzie pasować do manekinów, które zazwyczaj są oferowane w tym samym kolorze. Takie zestawienie sprawi, że uchwyt manekina nie będzie rzucał się oczy, a uwaga klienta skupi się na prezentowanym ubraniu.

Okrągła czy kwadratowa podstawa pod manekina?

To trudne pytanie, ale z pewnością musi być dopasowana do projektu całego sklepu, a także wytrzymała. Metalowe uchwyty pod manekiny są trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne, a także przetrwają częste użytkowanie. Produkt najlepiej wpasuje się do wnętrz o minimalistycznym charakterze.

Sprawdzona hurtownia podstaw pod manekiny

Aby najlepiej dobrać elementy do Twojej witryny, na przykład uchwyty, postaw na sprawdzonych dostawców. Wybierz hurtownię, w której pracują doświadczeni eksperci, bo doradzą Ci, jak zbudować ekspozycję tak, by przyciągała klientów. Nie wahaj się ani chwili: zadzwoń lub napisz do nas, aby zamówić najlepsze uchwyty i podstawy pod manekiny.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

kwadratowa metalowa podstawa o wymiarach 39x39 cm

kwadratowa metalowa podstawa o wymiarach 39x39 cm

Podstawa pod manekina musi być dopasowana nie tylko do projektu ekspozycji , ale przede wszystkim do samego manekina. Matowa biel to idealny wybór – najczęściej...

11 innych produktów w tej kolekcji