VRA-TR-CH

125,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Kolorchrom

Wieszak na spodnie na manekin

Jeśli chcesz przeciągnąć uwagę potencjalnych klientów, stwórz unikalną witrynę sklepową, która będzie się wyróżniała designerskim wyglądem, najwyższą jakością wykonania i elegancją w nowoczesnym wydaniu. Wieszak na spodniena manekin to dodatek do torsów z kolekcji Atelier.

Ten wieszak pasuje tylko dla torsów: VRA-FVRA-M

Wieszak na spodnie na manekin — czym jest i do czego służy?

Wieszak na spodnie jest wykonany z odpornej na uszkodzenia i zarysowania stali. Swoją budową przypomina standardowy wieszak na spodni. Jednak zachwyca prostą formą, jakością wykonania i eleganckim wykończeniem. Nasz wieszak na spodnie pasuje wyłącznie do standu ST-R-97.

Mocowanie wieszaka do standu jest bardzo proste. Solidna konstrukcja oraz łatwy montaż sprawiają, że jest on praktyczny i funkcjonalny.

Manekin krawiecki z wieszakiem -poznaj jego zalety

Chromowany wieszak na spodnie, który pasuje do standu z kolekcji ATELIER to dodatek, który umożliwi Ci wyeksponowanie jeszcze większej ilości ubrań w jednej stylizacji. Praca z tym produktem jest łatwa i przyjemna. Manekin krawiecki z wieszakiem jest wielofunkcyjny i uniwersalny.

Jeśli zależy Ci na komponowaniu unikalnych zestawień i tworzeniu eleganckich wystaw bez obaw możesz zdecydować się na wieszak do spodni z kolekcji ATELIER. Nie zwlekaj, złóż zamówienie jeszcze dziś i spraw, by Twoja praca była łatwa i przyjemna.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Wieszak na spodnie na manekin

Wieszak na spodnie na manekin

Jeśli chcesz przeciągnąć uwagę potencjalnych klientów, stwórz unikalną witrynę sklepową, która będzie się wyróżniała designerskim wyglądem,...

11 innych produktów w tej kolekcji