NOGI I BIODRA

Manekiny stanowią jeden z najlepszych sposobów na prezentację odzieży. Szeroki wybór produktów powoduje, że bez względu na rodzaj sprzedawanego asortymentu bez trudu można dobrać model, który podkreśli wyjątkowość sprzedawanego towaru. Poznaj manekiny nóg i bioder i dowiedz się, dlaczego są one najlepszą reklamą ubrań, która może naprawdę skutecznie zachęcić do zakupu.

Manekiny sklepowe od lat 80 - tych

Lata 80 - te XX wieku to czas zajęć fitness i zdrowego stylu życia. Trend ten spowodował, że manekiny stały się bardziej muskularne. Producenci zaczęli oferować więc swoim klientom produktu o zdecydowanie szerszych udach oraz biodrach. Manekiny sklepowe muszą wyglądać przede wszystkim naturalnie. W tym wypadku należy zwrócić uwagę, że wraz ze zmieniającymi się trendami modyfikacji ulega także wygląd manekinów. Współcześnie moda związana z sylwetką uznawana jest za najsilniejszy trend decydujący o wyglądzie nowoczesnych społeczności. Chęć odtworzenia niemalże realistycznej postaci spowodowała, że manekiny dostępne są w naprawdę wielu wariantach.

Warto równiez zwrócić uwagę na manekiny sportowe

Manekiny w wersji statycznej

W tym dziale oferujemy manekiny w wersji częściowej. Z myślą o osobach prowadzących sklepy zajmujące się sprzedażą spodni przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów ukazujących obszar sylwetki od pasa w dół. Wśród dostępnego asortymentu znajdziemy manekiny odzwierciedlające kształt nóg kobiet i mężczyzn. Klasyczna postawa tych modeli powoduje, że doskonale sprawdzą się w celu prezentacji każdego rodzaju ubrań. Uniwersalne ułożenie nóg w przypadku kobiet daje możliwość zaprezentowania nie tylko spodni, ale również spódnicy. Oferowane na naszej stronie manekiny zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością podkreślić fason ubrań. Ponadczasowa harmonia pomiędzy poszczególnymi partiami ciała sprawia, że każdy element garderoby prezentuje się perfekcyjnie.

Manekiny nogi w ruchu

Zajmujesz się sprzedażą odzieży sportowej? A może szukasz idealnego manekina do sklepu z rajstopami? Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, idealny manekin znajdziesz na naszej stronie. Wśród oferowanych produktów nie mogło zabraknąć tych w ruchu. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, oferujemy modele nie tylko w pozycji stojącej. Jedną z ciekawszych propozycji jest manekin kucający oraz model, w którym tułowie zostało wykorzystane jako podstawa, a nogi skierowano ku górze. Wszystkie tego rodzaju zabiegi stosowane są po to, aby w maksymalnym stopniu zwiększyć szanse na zainteresowanie danym produktem klienta.

Manekiny biodra i stopy na wystawach sklepowych

Na wystawach sklepowych bardzo często widujemy manekiny częściowe obejmujące jedynie biodra i stopy. Wariant ten wykorzystywany jest nie tylko w przypadku butików zajmujących się sprzedażą bielizny. Tego rodzaju manekiny znajdują swoje zastosowanie również w celu prezentacji obuwia czy dodatków.

Sprawdź pełną ofertę manekinów przedstawiających nogi i biodra i wybierz wariant, który najlepiej zaprezentuje sprzedawany przez Ciebie asortyment.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów