EKSPOZYTORY / STOJAKI

Skup uwagę klienta zainteresowanego torebką, rękawiczkami, butami, dodatkami do ubrań i innymi produktami – wyeksponuj je dzięki ekspozytorom i stojakom. Masz dosłownie chwilę na to, aby zwrócił on uwagę na Twoją ofertę. Sposobem na to jest odpowiednie jej przedstawienie – skorzystaj z naszych rozwiązań i zaprezentuj wyjątkowy produkt lub taki, który obecnie dostępny jest w promocji.

Zastosowanie właściwie dobranych stojaków i ekspozytorów powoduje, że towar jest lepiej widoczny dla klienta – możesz dzięki temu osiągnąć większą sprzedaż i zaciekawić potencjalnych nabywców również innymi produktami, które oferujesz.

Sprawdź także regały

Nasze rozwiązania pomagają w niebanalny sposób zaaranżować przestrzeń sklepową. Możesz je ustawić w pobliżu kas, co spowoduje, że klienci stojący w kolejce, zwrócą uwagę na wyeksponowane produkty. Stojaki doskonale sprawdzą się w witrynie sklepowej, a także w strefie odzieżowej salonu – możesz umieścić na nich np. dodatki do odzieży. Ekspozytory są lekkie i mają niewielkie gabaryty, co powoduje, że łatwo możesz je przenosić z miejsca na miejsce. Takie rozwiązania pozytywnie wpłyną na zainteresowanie Twoimi produktami i mogą przynieść Ci większą sprzedaż – to jeden z wielu powodów, dla których warto na nie postawić.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów