DHW150-125

1 825,00 zł netto

  • ciepła biel

Na zamówienie (3-5 tygodni)

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Regał do wieszaków szeroki

Klienci, którzy odwiedzają Twój sklep, chcą móc wygodnie przeglądać dostępną odzież, mieć do niej łatwy dostęp i szybko odnaleźć taki produkt, którego szukają. Umożliwisz im, to stawiając na regały wieszakowe, które są niezbędnym elementem wyposażenia powierzchni sklepowych. Odpowiednie do aranżacji salonu produkty znajdziesz w naszej ofercie.

Regały wieszakowe to klasyczne rozwiązanie, które było, jest i będzie wykorzystywane w przestrzeniach handlowych. Dzięki niemu możesz wyeksponować konkretne rzeczy i zainteresować nimi kupujących.

Proponujemy Ci proste i estetyczne regały wieszakowe dostępne w dwóch kolorach oraz w dwóch szerokościach – możesz wybrać takie, które będą właściwe do powierzchni sklepu i pozwolą Ci optymalnie zaaranżować przestrzeń. Nasze rozwiązania są skonstruowane tak, aby klienci zwrócili uwagę na Twoją ofertę i z łatwością odnaleźli produkty, których szukają.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Regał do wieszaków szeroki

Regał do wieszaków szeroki

Klienci, którzy odwiedzają Twój sklep, chcą móc wygodnie przeglądać dostępną odzież, mieć do niej łatwy dostęp i szybko odnaleźć taki produkt,...