DS150

2 979,00 zł netto

  • ciepła biel

Na zamówienie (3-5 tygodni)

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Regał półkowy BASIC

Odzież w sklepie powinna być odpowiednio wyeksponowana – nie wszystkie rzeczy trafiają jednak na wieszaki. Wiele produktów jest złożonych, ale i w tym przypadku możesz zwrócić na nie uwagę klientów – wystarczy, że skorzystasz z naszych regałów służących do prezentacji takiej odzieży.

Odwiedzający Twój sklep oczekują, że nie będą mieli problemów ze znalezieniem produktów, które ich interesują. Ułatwisz im to, jeśli postawisz na regały służące do ekspozycji rzeczy złożonych. Jest to standardowe wyposażenie sklepu odzieżowego, które powinno się znaleźć również i u Ciebie.

Takie regały składają się z kilku półek, pozwalają uwidocznić wiele rzeczy i zapewniają klientom łatwy dostęp do produktów. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość optymalnego wykorzystania powierzchni sklepowej – może ono mieć wymiary adekwatne do tego, ile masz na nie miejsca. Regałów półkowych nie powinno zabraknąć w Twoim sklepie.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Regał półkowy BASIC

Regał półkowy BASIC

Odzież w sklepie powinna być odpowiednio wyeksponowana – nie wszystkie rzeczy trafiają jednak na wieszaki. Wiele produktów jest złożonych, ale i w tym przypadku...