DSH200-150

5 799,00 zł netto

  • ciepła biel

Na zamówienie (3-5 tygodni)

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Regał MORE Special High

Wykorzystaj optymalnie przestrzeń w sklepie – postaw na regały MORE Special Plus, które umożliwią Ci umieszczenie na nich wielu rzeczy, co może zaowocować większym zainteresowaniem kupujących tymi produktami. Dzięki regałom atrakcyjnie zaprezentujesz odzież, osiągniesz lepsze wyniki sprzedaży i jednocześnie ustawisz w sklepie estetyczny element.

MORE Special Plus to regał, który daje możliwość korzystania z dwóch podstawowych, oczekiwanych przez klientów metod ekspozycji, czyli umieszczenia rzeczy na wieszakach, a także ich ułożenia na półkach. Jest to jednocześnie tzw. regał 360 stopni, który pracuje dla Ciebie z każdej strony – z jednej klient widzi rzeczy zawieszone, a z drugiej ułożone, zatem może je dostrzec, znajdując się w różnych częściach salonu.

Na półkach możesz nie tylko umieścić odzież, ale również manekiny, które tym bardziej pomogą zwrócić uwagę klientów na produkty. Dzięki temu rozwiązaniu ustawisz w salonie wyspę – zamiast dwóch regałów, wykorzystasz do tego jeden, co przełoży się na niższe koszty zakupu wyposażenia sklepu i optymalizację przestrzeni.

Cena nie obejmuje napisu "PROMO".

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Regał MORE Special High

Regał MORE Special High

Wykorzystaj optymalnie przestrzeń w sklepie – postaw na regały MORE Special Plus , które umożliwią Ci umieszczenie na nich wielu rzeczy, co może zaowocować...