Meble i regały

Meble i regały – co znajdziesz w naszej ofercie?

Meble i regały zaprojektowane specjalnie do sklepów odzieżowych, to genialne rozwiązanie dla właścicieli butików poszukujących czegoś specjalnego. Nie tylko stanowią potrzebny element wyposażenia, ale również zapewniają dużą swobodę ekspozycji. W naszej ofercie dostępne są designerskie meble, które przyciągną uwagę klientów. Proponujemy ekspozytory, wieszaki i stojaki, dzięki którym umiejętnie zaprezentujesz dodatki do ubrań i akcesoria. Nie da się ukryć, że tego typu produkty często są pomijane przez osoby odwiedzające salon. Na szczęście jest na to sposób! Lekkie ekspozytory umożliwią umiejętną prezentację akcesoriów, a przy tym wzbogacą butik o dodatkowe walory estetyczne. Świetnie sprawdzą się także nasze niebanalne regały wieszakowe, które zapewnią klientom łatwiejszy dostęp do wybranych elementów garderoby. Kilka wariantów do wyboru pozwoli Ci dopasować optymalne rozwiązanie do Twojego sklepu. W ofercie znajdziesz również podesty, które przydadzą się do aranżacji wystawy sklepowej. To właśnie ekspozycja decyduje, czy dany klient odwiedzi salon, dlatego nasze podesty o modułowej budowie są niezbędne, by przyciągnąć uwagę.

Zobacz również podesty pod manekiny

Dlaczego warto wybrać nasze meble i regały?

Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się wyposażeniem do butików i salonów odzieżowych. Doskonale wiemy, jak w efektowny sposób zaprezentować asortyment, a przy tym maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Właśnie dlatego zapewniamy optymalne rozwiązania, które są praktyczne nie tylko dla właścicieli sklepów odzieżowych, ale również dla klientów. Dobrym tego przykładem są nasze regały półkowe Basic, które rewelacyjnie eksponują rzeczy złożone.

Sprawdź dostępne regały tutaj.

Dla bardziej wymagających mamy coś jeszcze. Regały półkowe More Special oraz More Special Plus to rozwiązania 2 w 1 – połączenie regałów wieszakowych oraz półek. Dzięki nim łatwiej zaaranżować przestrzeń także w niewielkich salonach. More Special Plus pozwala na umieszczenie wielu rzeczy, a przy tym to regał 360 stopni, który eksponuje asortyment z każdej strony. Z kolei regał More High posiada kształt sam w sobie przyciągający wzrok. Jego imponujące rozmiary zwracają uwagę. Nasze meble i regały to więc doskonały sposób na zwiększenie zainteresowania asortymentem.