Inne

Nasza sekcja o nazwie INNE to dział, w którym znajdziesz pozostałe elementy wyposażenia sklepu oprócz manekinów. To właśnie tutaj możesz zainspirować się do stworzenia nowego wystroju wnętrza swojego butiku. W tej kategorii znajdziesz m.in. akcesoria do manekinów takie jak peruki czy standy, ekspozytory do prezentacji dodatków czy nawet meble, z którymi stworzysz niepowtarzalną wystawę! Przekonaj się, dlaczego warto postawić na nasze produkty.

Akcesoria sklepowe, z którymi odmienisz wnętrze swojego butiku

Uważa się, że ponad 60% społeczności stanowią wzrokowcy. Do tej grupy należą więc również klienci Twojego butiku, którzy zwracają uwagę nie tylko na prezentowaną odzież, ale przede wszystkim wnętrze. Źle zaaranżowane, z tanimi dodatkami potrafi skutecznie odstraszyć. To właśnie dla właścicieli sklepów dbających o wystrój pomieszczeń powstała rozbudowana i niezwykle różnorodna sekcja “INNE”. Znajdziesz w niej różnorakie produkty - od kolekcji manekinów w pełni stworzonej z naturalnych materiałów, poprzez peruki, podstawy, ręce i nogi manekinów aż po podesty pod manekiny, stoły do ekspozycji odzieży i regały sklepowe.

Nowoczesne wyposażenie sklepów

Stawiając na nasze manekiny premium, nie możesz zapomnieć o niezbędnych do nich standach i podstawach. W tej sekcji znajdziesz różne rodzaje dopasowane do poszczególnych modeli manekinów. Szeroki wybór pozwala na stworzenie różnych, odznaczający się na tle innych witryn sklepowych kombinacji. Sekcja “INNE” skupia w sobie najważniejsze elementy ekspozycji sklepowej. Nowoczesne wyposażenie sklepów to klucz do stworzenia chętnie i licznie odwiedzanego butiku. Warto jednak pamiętać, że poszczególne elementy wystroju powinny być dopasowane do klimatu wnętrza. Dbamy więc o to, aby produkty takie jak meble - regały, stoły czy podesty - tworzyć z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań nie zapominając przy tym, by były dopełnieniem wnętrza, a nie elementem całkowicie od niego odstającym. Każdy mebel możemy specjalnie dostosować do rodzaju odzieży i innych produktów eksponowanych w Twoim sklepie.

Sprzedaż hurtowa z troską o najmniejsze detale

Choć lista naszych klientów stale się powiększa, troska o detale poszczególnych, pojedynczych produktów pozostaje bez zmian. Produkcja każdego elementu przebiega z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Ta z kolei przekłada się na doskonałą żywotność i komfortową, codzienną pracę w sklepie. Dbamy również o to, aby nasi klienci zawsze mieli z czego wybierać. Szeroka oferta poszczególnych produktów pozwoli Ci idealnie je dopasować do rodzaju sprzedawanych artykułów. Szerokiego wyboru nie mogło zabraknąć nawet w dziale PERUKI, który składa się z wykonanych z dużą starannością i dbałością o detale produktów. Nawet tak nieistotne na pierwszy rzut oka akcesoria sklepowe, jak peruki mogą diametralnie odmienić wystrój wnętrza - już nie tylko sklepów, ale także pracowni fryzjerskich. 

Poznaj naszą pełną ofertę i przekonaj się, jak wiele nieodkrytych jeszcze dotąd rozwiązań na Ciebie czeka. Być może dzięki nim Twoja działalność przejdzie prawdziwy glow up!