Manekiny damskie CLASSIC MODERN

Witryna sklepowa w stylu vintage? Dlaczego nie. Połączenie nowoczesności z elementami retro to projekt, który przyciąga uwagę. A przecież to właśnie jest zadaniem wystawy. Kolekcja CLASSIC MODERN to niepowtarzalne damskie manekiny krawieckie łączące różne materiały, tekstury i kolory. To małe dzieła sztuki, które zmienią Twój sklep w wyjątkową przestrzeń w klimacie pracowni krawieckiej.

● Różnorodna kolekcja damskich postaci w stylu vintage
● Manekiny o dużej swobodzie aranżacji dzięki ruchomym stawom
● Produkty to unikalne połączenie drewna, metalu, tkaniny bawełnianej i włókna szklanego

Dlaczego warto wybrać manekin haute couture?

Dobrze zaprojektowana witryna sklepowa powinna zaskakiwać, oczarowywać klientów. Musi sprawić, że zdecydują się wejść do wnętrza. Z kolekcją postaci CLASSIC MODERN można zbudować nieszablonową ekspozycję w stylu retro. Manekiny wykonane są różnorodnych materiałów, które połączone w całość tworzą produkt ciekawy: nowoczesny i klasyczny zarazem. Takie rozwiązania intrygują, zachęcają do poznania oferty sklepu.

Szerokie możliwości aranżacji

Nowoczesne manekiny sklepowe muszą nadążać za zmieniającymi się trendami. Liczy się swoboda ustawiania, możliwości zmiany aranżacji bez konieczności wymiany ekspozycji. Dzięki ruchomym stawom postaci CLASSIC MODERN jest to możliwe. Zginane drewniane ramiona sprawiają, że ten sam manekin może za każdym razem wyglądać inaczej.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów