ATF-G1

1 865,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość180 cm
Klatka85 cm
Pas62 cm
Biodra85 cm
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat, Premium
Kolorszary mat

Kobiecy manekin krawiecki w stylu vintage

Szukasz rozwiązania, które przyciągnie do twojego butiku nowych klientów? Nie ma nic lepszego niż zwiększanie zainteresowania produktem poprzez łamanie stereotypów i nowoczesne pomysły. Kobiecy manekin krawiecki służy nie tylko ekspozycji Twojej odzieży. Jego rolą jest przyciągnięcie uwagi i zachęcenie do odwiedzenia wnętrza butiku. Manekiny w stylu vintage ustawione w pewnej relacji, gestykulujące to sposób na oryginalną wystawę.

Zobacz więcej o manekinach vintage

Manekiny w stylu vintage - postaw na klasykę, która zawsze jest w modzie

Styl vintage nigdy nie wyjdzie z mody. Inwestycja w retro manekiny jest więc przedsięwzięciem długoterminowym przynoszącym korzyści przez długie lata. Szczególnie jeśli zrezygnujesz z tanich, plastikowych manekinów na rzecz ekspozytorów wykonanych z najwyższej jakości materiałów nienagannie spełniających swoje funkcje przez długie lata. Ten model krawiecki z ruchomymi stawami to propozycja dla właścicieli butików stawiających na prestiż. Nie musisz jednak w swojej ofercie mieć odzieży od najlepszych projektantów. Na wyjątkową ekspozycję zasługuje każda odzież.

Ekspozytor z ruchomymi stawami do każdego wnętrza

Manekiny w stylu vintage przywodzą na myśl atmosferę panującą w pracowni krawieckiej. Wszystko za sprawą materiałów wykorzystanych do produkcji. Na kobiecego manekina vintage składają się: tors w kolorze szarego płótna, nogi z włókna szklanego i ręce w odcieniu ciemnego drewna (każdy klient ma możliwość kastomizacji tego elementu). Ten model wyróżnia się także niską wagę, która wpływa na komfort codziennej pracy z ekspozytorami. Jeśli szukasz kolekcji manekinów, z którą stworzysz oryginalne wnętrze swojego sklepu, manekiny te będą strzałem w dziesiątkę.

Kobiecy manekin krawiecki - sposob na szybką metamorfozę butiku

Szybka dostawa do butiku? Nie ma sprawy! Doświadczenie w branży i realizacja imponującej liczby zamówień pozwoliły nam wyrobić system, który maksymalnie skraca czas dostarczenia ekspozytorów pod wskazany adres. Jednym z wielu czynników jest działalność w Polsce, którą doceniają nasi stali i nowi klienci.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Kobiecy manekin krawiecki w stylu vintage

Kobiecy manekin krawiecki w stylu vintage

Szukasz rozwiązania, które przyciągnie do twojego butiku nowych klientów? Nie ma nic lepszego niż zwiększanie zainteresowania produktem poprzez łamanie...

13 innych produktów w tej kolekcji