ATF-G4

1 865,00 zł netto

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość180 cm
Klatka85 cm
Pas62 cm
Biodra85 cm
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat, Premium
Kolorszary mat

Manekin krawiecki w statycznej pozycji

Wprowadź do swojego butiku wyjątkowy klimat haute couture, który zachwyci zarówno stałych, jak i nowych klientów. Osiągnij nieszablonowy efekt, stawiając na ruchome ręce i głowę manekina w statycznej pozycji, na którym profesjonalnie zaprezentujesz dowolną stylizację ze swojej oferty. Postaw na połączenie ergonomicznej pracy z nowoczesnym akcentem w postaci manekina w statycznej pozycji.

Manekin w statycznej pozycji z ruchomymi rękoma i głową

Ruchome ręce i głowa manekina pozwalają na niemal nieograniczoną konfigurację ustawienia. Z pomocą kilku ekspozytorów możesz stworzyć niepowtarzalny efekt opierający się na przedstawieniu relacji pomiędzy poszczególnymi manekinami. Ruchome ręce manekina mogą przedstawiać dowolne gesty. Postawa i materiały, z którego został wykonany manekin, czynią go ekspozytorem niezwykle uniwersalnym, którego możesz zestawić z każdym innym modelem z tej kolekcji. Ciemna kolorystyka manekina z ruchomymi rękoma i głową idealnie połączy się z jasnymi ekspozytorami, akcentując indywidualne cechy każdego z nich.

Nowoczesny manekin do atelier

Najwyższa jakość materiałów wykorzystanych do stworzenia pełnej sylwetki manekina czyni go produktem odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Powłoka manekina z ruchomymi rękami i głową jest wysoce odporna na zarysowania. To z kolei sprawia, że inwestujesz w profesjonalną dekorację i produkt eksponujący stylizacje przez długie lata bez utraty na najwyższej jakości. Do produkcji torsu wykorzystane zostało szare, bawełniane płótno. Ręce z kolei to elementy wykonane z ponadczasowego, eleganckiego materiału - drewna w kolorze wiśni (lub w innym odcieniu). Statyczna pozycja manekina została osiągnięta przez ustawienie nóg wykonanych z włókna szklanego.

Nowoczesne wyposażenie sklepu - szybka dostawa

Szybki czas dostawy manekinów pod wskazany adres czyni nas sklepem docenianym przez klientów z całego kraju. Tobie również zależy na szybkiej metamorfozie swojej wystawy? W takim razie koniecznie wybierz produkt, który idealnie wpisze się w wystrój wnętrza Twojego sklepu!

Zobacz więcej o manekich krawieckiech

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin krawiecki w statycznej pozycji

Manekin krawiecki w statycznej pozycji

Wprowadź do swojego butiku wyjątkowy klimat haute couture, który zachwyci zarówno stałych, jak i nowych klientów. Osiągnij nieszablonowy efekt, stawiając na...

13 innych produktów w tej kolekcji