Manekiny damskie INDIVIDUAL

Kolekcja INDIVIDUAL to szeroki wybór wystawowych modeli manekinów o naturalnych kształtach ciała i zróżnicowanych, nieszablonowych pozach. To kobiece postacie dające wiele możliwości personalizacji. Każda postać to inna osobowość oddająca charakter współczesnej kobiety. To doskonały wybór do sklepów z odzieżą casual, jak i dla marek premium.

● Postaci dynamiczne i statyczne o delikatnych kształtach podkreślających kobiecość
● Damskie manekiny dopasowane do ubrań premium, a także do mody biurowej i kolekcji casual
● Dostępne w dwóch wariantach: z twarzą semi-abstrakcyjną bez makijażu lub z makijażem

Aranżuj eleganckie witryny sklepowe

W kolekcji INDIVIDUAL znajdziesz szeroki wybór zróżnicowanych postaci, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną witrynę i przyciągniesz uwagę klientów. Odpowiednio dobierając manekiny w różnych pozach możesz zaprojektować aranżację dynamiczną podkreślającą styl Twojego sklepu i oferowanych kolekcji. Dzięki wyrazistemu makijażowi twarze są realistyczne, zacierając granicę między manekinem a człowiekiem.

Najlepsze damskie manekiny w naturalnym kolorze z makijażem i bez

Nowoczesna kolekcja INDIVIDUAL to damskie manekiny semi-realistyczne, wykonane z włókna szklanego. Każdy model może zostać wyprodukowany w dowolnym kolorze, zarówno w wykończeniu matowym jak i błyszczącym. Wystawowe modele manekinów sprzedawane są w zestawach zawierających: okrągłą szklaną podstawę z mocowaniem do łydki manekina, rękawiczki i farbę korekcyjną.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów