NPD-4

1 676,75 zł netto

1 765,00 zł

  • CLASSIC
  • REALISTIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość192 cm
Biust82 cm
Talia61 cm
Biodra88,5 cm
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat
Kolorcielisty

Kobiecy model manekina

Ważnym elementem każdej witryny są manekiny damskie na wystawę sklepową. Właściwie zaprojektowana witryna to klucz do sukcesu handlowego. Odpowiednia ekspozycja produktów przyciąga uwagę klientów i zachęca ich do odwiedzenia sklepu. A od tego już tylko krok do dokonania zakupów. To one tworzą atmosferę i pomagają zachęcająco prezentować kolekcje. Najlepszym wyborem będą realistyczne postaci z linii INDIVIDUAL.

Przeczytaj więcej o manekinach sklepowych :https://moremannequins.pl/blog

Trzy porady jak zwiększyć sprzedaż w sklepie odzieżowym

Po pierwsze postaw na efektowny projekt witryny: poszukaj ciekawych postaci, w centralnym punkcie postaw kobiecy model wystawowy w intrygującej pozie. W drugim kroku zaprojektuj ścieżkę zakupową klienta przez przestrzeń Twojego sklepu – kieruj go tam, gdzie znajdzie produkty, na których sprzedaży najbardziej Ci zależy. I po trzecie, nie zapomnij o pomocnej obsłudze oraz fachowym doradztwie.

Najlepsze manekiny damskie na wystawę sklepową

Do realizacji efektownego projektu witryny sklepowej niezbędne są wysokiej jakości manekiny: klasyczne i nietypowe. Model w pozycji frontalnej to uniwersalna opcja, pasująca do każdej ekspozycji. Poza postaci jest symetryczna, nogi są proste, skierowane do przodu podobnie jak talia i tułów. Elementem, który wyróżnia ten manekin są pięknie wystylizowane dłonie z długimi palcami nadające lekkości i wdzięku całej postaci. Głowa jest ustawiona prosto i można odnieść wrażenie, że nawiązuje kontakt wzrokowy z klientami oglądającymi wystawę.

Kup gotowy zestaw

W zestawie znajduje się kobiecy model wystawowy, szklana okrągła podstawa z mocowaniem w łydkę, która umożliwia zaaranżowanie pełnej stylizacji wraz z butami oraz rękawiczki i farba korekcyjna. Manekin jest trwały, wykonany z włókna szklanego i dostępny w dowolnym kolorze: matowym lub błyszczącym. Już dziś zaprojektuj nową witrynę Twojego sklepu i ciesz się większym zainteresowaniem klientów.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Kobiecy model manekina

Kobiecy model manekina

Ważnym elementem każdej witryny są manekiny damskie na wystawę sklepową. Właściwie zaprojektowana witryna to klucz do sukcesu handlowego. Odpowiednia ekspozycja produktów...

12 innych produktów w tej kolekcji