NPD-11

1 676,75 zł netto

1 765,00 zł

  • CLASSIC
  • REALISTIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość192 cm
Biust82 cm
Talia61 cm
Biodra88,5
Płećdamskie
Brand Persona27+ lat, 21-27 lat
Kolorcielisty

Manekin damski CLASSIC

W jaki sposób podkreślić delikatny i kobiecy charakter stylizacji prezentowanych na witrynie sklepowej? Ogromne znaczenie ma odpowiednio dopracowana ekspozycja. Damski manekin z możliwością założenia obuwia, który oferujemy, pozwoli Ci zaprezentować kolekcję ubrań w eleganckim, subtelnym stylu. Model tego manekina możesz wykorzystać zarówno solo, jak i w zestawieniu z NPD10 / NPD10-LS, który jest odbiciem lustrzanym NPD11 / NPD11-LS.

Realistyczny, łatwy w ubieraniu model

Możliwość szybkiej zmiany wystroju witryny jest niezwykle istotna dla właścicieli butików i concept store. Warto więc sięgać po nowe rozwiązania techniczne ułatwiające pracę z ekspozytorem. To właśnie z myślą o najbardziej wymagających wykorzystaliśmy te rozwiązania w owej kolekcji damskich manekinów.

Łatwy w ubieraniu model manekina występuje w dwóch wariantach - z makijażem i bez. Oba modele wyróżniają się realistycznymi rysami twarzy, we współczesnej, lekko stylizowanej odsłonie.

Nowoczesny manekin z możliwością założenia obuwia

Manekin z możliwością założenia obuwia pozwala stworzyć pełne realizmu stylizacje. Tak drobne szczegóły, jak obuwie mają ogromne znaczenie dla zmysłu wzroku klientów. Doceniają oni dopracowany wystrój witryn i wnętrza. Do stworzenia kolekcji wykorzystaliśmy wzmocnione włókno szklane wykazujące się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania.

Subtelny damski manekin z szybką dostawą!

Działając z magazynu w Polsce, możemy w błyskawicznym tempie docierać z zamówieniami do naszych klientów. Zapytaj o wybrany model manekina - możliwe, że dostarczymy go do Ciebie w ciągu zaledwie kilku dni.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin damski CLASSIC

Manekin damski CLASSIC

W jaki sposób podkreślić delikatny i kobiecy charakter stylizacji prezentowanych na witrynie sklepowej? Ogromne znaczenie ma odpowiednio dopracowana ekspozycja. Damski...

12 innych produktów w tej kolekcji