NPD-5

1 676,75 zł netto

1 765,00 zł

  • CLASSIC
  • REALISTIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość192 cm
Biust82 cm
Talia61 cm
Biodra88,5
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat
Kolorcielisty

Manekin kobiecy cielisty mat

Aranżacja targów odzieżowych czy też witryny sklepowej to niełatwe wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich manekinów, które razem stworzą spójną a zarazem intrygującą kompozycję. Ekspozytor z kolekcji INDIVIDUAL to nieszablonowy projekt: kobiecy, delikatny, wyrażający emocje. Będzie on doskonałym uzupełnieniem każdego projektu. Dobrze prezentuje się solo, a także w bardziej złożonych układach.

Więcej o designie manekinów : https://moremannequins.pl/blog/kategoria/design.html

Przyciągający wzrok wystawowy manekin damski

W sprzedaży liczą się emocje – dobra witryna sklepowa musi przykuwać uwagę klientów i budzić pozytywne skojarzenia. Manekiny wystawowe powinny być projektowane w naturalnych, dynamicznych pozach, aby jak najbardziej realistycznie odzwierciedlać człowieka. Pozycja stojąca z prostymi nogami i tułowiem skierowanym do przodu jest swobodna i skromna. Wyróżnikiem postaci są jej ręce: lewa jest opuszczona luźno z boku ciała, natomiast prawa uniesiona do brody i zgięta w łokciu. Uroku dodaje ukształtowanie dłoni – zewnętrzna jej część jest widoczna z przodu, a palce są proste.

Jak dobrać najlepsze manekiny damskie całopostaciowe?

Wybierając rozwiązania do sklepu należy zwrócić uwagę nie tylko na to, czy dany produkt pasuje do koncepcji wizualnej, ale również na jego trwałość. Aranżacja targów odzieżowych także wymaga manekinów wysokiej jakości, wyprodukowanych ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów. Wystawowy manekin damski z odpornego na uszkodzenia tworzywa FRP (włókno szklane) to trafiony wybór. Postaci pokryte są dodatkowo powłoką anti-scratch, a dłonie zostały wykonane z PVC.

Wybierz wzór, który pasuje do Twojego sklepu

Ekspozytory z kolekcji INDIVIDUAL dostępne są w każdym kolorze, w wykończeniu matowym lub połysk. Daje to szerokie możliwości dopasowania ich do zróżnicowanych projektów. Będą pasować do sklepów z nowoczesną modą codzienną, jak również do ekspozycji romantycznych, kobiecych strojów wieczorowych. Nie wahaj się i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin kobiecy cielisty mat

Manekin kobiecy cielisty mat

Aranżacja targów odzieżowych czy też witryny sklepowej to niełatwe wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich manekinów, które razem...

12 innych produktów w tej kolekcji