NPD-6

1 676,75 zł netto

1 765,00 zł

  • CLASSIC
  • REALISTIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość192 cm
Biust82 cm
Talia61 cm
Biodra88,5
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat
Kolorcielisty

Manekin kobiecy

Najlepsze, ładne modele manekinów to wersje realistyczne o naturalnych pozach. Takie postaci budują ciekawą witrynę - na odpowiednio ustawionych manekinach łatwiej efektownie prezentować ubrania. Kobiecy manekin do sklepu jest ustawiony w dynamicznej pozie, a dzięki makijażowi wygląda realistycznie. Manekin jest w rozmiarze 34/36 i może być wykonany w dowolnym kolorze (łatwo dopasować go do każdego projektu wystawy).

Znajdź pomysł dla swojej wystawy sklepowej

Ładne modele manekinów to ładna wystawa

Zaprojektowanie wystawy, która zaprasza klienta to sklepu to wieloetapowy proces. Jednym z kluczowych elementów jest wybór manekinów sklepowych. Oferujemy Ci kobiecy manekin w ciekawej pozie – noga odchylona w lewo, kolano wygięte, a całość postaci skierowana lekko do przodu. Taka postawa tworzy pełen energii klimat i jest wygodna do stylizacji. Wyprofilowana noga zawraca uwagę na dolną część manekina, co jest idealnym rozwiązaniem do ekspozycji spodni bądź spódnic.

Jak wybrać kobiecy manekin do sklepu?

Poszukiwania najlepszego manekina do sklepu warto zacząć od projektu witryny. Gdy już go mamy trzeba dobrać do niego idealnie dopasowane produkty. Możliwość zamówienia manekina w dowolnym kolorze daje dużą swobodę aranżacji. Nie zapomnij o peruce, która doda postaci naturalności (należy zamówić ją oddzielnie). Kluczowa jest jakość wykonania i materiały, z których wyprodukowany jest manekin. Nasze ładne modele manekinów są zrobione z wytrzymałego włókna szklanego pokrytego specjalistyczną powłoką anti-scratch, aby zapewnić wieloletnie użytkowanie. Ręce z trwałego PVC są elegancko wyprofilowane, aby wyglądały naturalnie i ułatwiały prezentowanie drobny elementów garderoby.

Wybierz kompletną ofertę

Nasz realistyczny manekin z włókna szklanego jest sprzedawany w kompletny zestawie – z okrągłą szklaną podstawą (z mocowaniem w łydkę), rękawiczkami i farbą korekcyjną. Nie zastanawiaj się ani chwili – kup manekin i odśwież swoją witrynę. Pamiętaj, że tylko ładne modele manekinów tworzą ciekawe wystawy.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin kobiecy

Manekin kobiecy

Najlepsze, ładne modele manekinów to wersje realistyczne o naturalnych pozach. Takie postaci budują ciekawą witrynę - na odpowiednio ustawionych manekinach łatwiej...

12 innych produktów w tej kolekcji