NPD-5 Manekin kobiecy cielisty mat

SKU:

1 765,00 zł netto

  • CLASSIC
  • REALISTIC

gwarancjaGwarancja 24 miesiące

ubezpieczenieUbezpieczenie na czas transportu

Więcej informacji

Aranżacja targów odzieżowych czy też witryny sklepowej to niełatwe wyzwanie. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiednich manekinów, które razem stworzą spójną a zarazem intrygującą kompozycję. Ekspozytor z kolekcji INDIVIDUAL to nieszablonowy projekt: kobiecy, delikatny, wyrażający emocje. Będzie on doskonałym uzupełnieniem każdego projektu. Dobrze prezentuje się solo, a także w bardziej złożonych układach.

Więcej o designie manekinów : https://moremannequins.pl/bsblog/kategoria/design

Przyciągający wzrok wystawowy manekin damski

W sprzedaży liczą się emocje – dobra witryna sklepowa musi przykuwać uwagę klientów i budzić pozytywne skojarzenia. Manekiny wystawowe powinny być projektowane w naturalnych, dynamicznych pozach, aby jak najbardziej realistycznie odzwierciedlać człowieka. Pozycja stojąca z prostymi nogami i tułowiem skierowanym do przodu jest swobodna i skromna. Wyróżnikiem postaci są jej ręce: lewa jest opuszczona luźno z boku ciała, natomiast prawa uniesiona do brody i zgięta w łokciu. Uroku dodaje ukształtowanie dłoni – zewnętrzna jej część jest widoczna z przodu, a palce są proste.

Jak dobrać najlepsze manekiny damskie całopostaciowe?

Wybierając rozwiązania do sklepu należy zwrócić uwagę nie tylko na to, czy dany produkt pasuje do koncepcji wizualnej, ale również na jego trwałość. Aranżacja targów odzieżowych także wymaga manekinów wysokiej jakości, wyprodukowanych ze sprawdzonych, wytrzymałych materiałów. Wystawowy manekin damski z odpornego na uszkodzenia tworzywa FRP (włókno szklane) to trafiony wybór. Postaci pokryte są dodatkowo powłoką anti-scratch, a dłonie zostały wykonane z PVC.

Wybierz wzór, który pasuje do Twojego sklepu

Ekspozytory z kolekcji INDIVIDUAL dostępne są w każdym kolorze, w wykończeniu matowym lub połysk. Daje to szerokie możliwości dopasowania ich do zróżnicowanych projektów. Będą pasować do sklepów z nowoczesną modą codzienną, jak również do ekspozycji romantycznych, kobiecych strojów wieczorowych. Nie wahaj się i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Specyfikacja

Wysokość 192 cm
Klatka 82 cm, 82 cm
Talia 61 cm
Biodra 88,5 cm
Płeć damskie
Brand Persona 21-27 lat, 27+ lat
Kolor cielisty
Podstawa szklana, okrągła (B-G1)

Recenzje

Napisz recenzję

12 innych produktów w tej samej kategorii: