Manekiny damskie ONE

Prostota nigdy nie wychodzi z mody. Kolekcja manekinów abstrakcyjnych ONE jest tego doskonałym przykładem. Ekspozytory z tej linii to esencja nowoczesnego minimalizmu. Stonowane pozy w połączeniu ze starannie zaprojektowanymi gestami rąk tworzą postaci, które prezentują się świetnie solo, jak i w kompozycjach grupowych.

● Kolekcja idealna do sklepów z nowoczesną modą casual
● Manekiny abstrakcyjne skierowane do przodu, zróżnicowane pozycją rąk
● Wykonane z włókna szklanego, standardowo w kolorze białym matowym (możliwość dowolnego koloru na zamówienie)

Czym wyróżnia się dobra wystawa sklepowa?

Najlepsze witryny to takie, które zachęcają klientów do wejścia. Powinny być intrygujące, nieszablonowe i zaprojektowane tak, aby uwaga skupiała się na ubraniach, a nie na manekinach. Kolekcja ONE zainspirowana minimalistycznymi trendami jest odpowiedzią na te potrzeby. Postaci o geometrycznych liniach w jednolitej pozie skierowanej do przodu różnią się między sobą jedynie ułożeniem rąk. Dzięki temu tworzą interesujące układy, równocześnie nie przyćmiewając eksponowanych elementów garderoby.

Manekiny damskie od producenta europejskiego to gwarancja jakości

Postaci ONE z włókna szklanego o dużej odporności na zarysowania i uszkodzenia to produkty najwyższej jakości. W ofercie standardowej dostępne są w kolorze białym matowym, jednak mogą być wykonane w dowolnym wybarwieniu o wykończeniu matowym lub błyszczącym.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów