BESTSELLERY

Wybierz aktualne wystawowe manekiny damskie oraz męskie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Postaw na ponadprzeciętną jakość oraz ponadczasowe modele. Zadbaj o detale na witrynie sklepowej, by miesięczne oraz kwartalne wyniki sprzedaży osiągały znacznie wyższy poziom niż dotychczas.

Aktualne wystawowe manekiny — BESTSELLERY wśród luksusowego wyposażenia witryn Najczęściej wybierane manekiny pochodzą z kolekcji BESTSELLERY stworzonej przez naszą markę.

Poznaj cechy charakterystyczne tych uniwersalnych modeli:

Kolekcja AEGON — ponadczasowe manekiny wystawowe stworzone z myślą o ekskluzywnych kolekcjach odzieżowych. Dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: szary mat oraz biały mat.

Kolekcja ONE — do cech charakterystycznych tej kolekcji z pewnością można zaliczyć proste, statyczne pozy. Manekiny dostępne w uniwersalnej matowej bieli o bardzo kobiecej semi-abstrakcyjnej twarzy. Świetnie sprawdzą się podczas prezentowania casualowych kolekcji.

Kolekcja CLASSIC MODERN — stworzona z myślą o pracowniach krawieckich i usługach szycia odzieży na miarę. Bestsellerowe manekiny w klimacie vintage z drewnianymi rękoma o wysokiej mobilności prezentują ponadczasową klasykę w nowoczesnym wydaniu. Idealnie sprawdzą się w salonach z modą ślubną oraz w butikach odzieżowych premium.

Kolekcja INDIVIDUAL — artystyczne pozy rodem z sesji zdjęciowej pozwalają na stworzenie unikalnych wystaw w wersji premium. Wykończone w kolorze cielistym charakteryzują się delikatnym zarysem twarzy semi-abstrakcyjnej.

Kolekcja SPORTOWA — bardzo szeroki przekrój modeli damskich manekinów, które charakteryzują się wysportowaną sylwetką w niemal każdej dyscyplinie sportu. Do wyboru dwa warianty głowy: semi-abstrakcyjna lub abstrakcyjna. Z pewnością sprawdzą się nie tylko w butikach z odzieżą sportową.

Wykorzystaj potencjał aktualnych wystawowych manekinów z działu luksusowego wyposażenia witryn

Zadbaj o designerski wygląd witryny sklepowej z oryginalnymi manekinami stworzonymi w ramach autorskich projektów polskiej firmy. Skorzystaj z najwyższej jakości świadczonych usług, bardzo dobrej jakości oraz krótkiego czasu realizacji zamówień. Nie zwlekaj dłużej. Stwórz witrynę, która będzie przyciągała uwagę potencjalnych klientów i zwiększy Twoje zyski!

Filtruj

Brand Persona:

Kolor:

Filtruj