Manekiny damskie ICON

Odważna, kobieca, ikoniczna. Inspirowana stylem złotej ery Hollywood. Taka jest kolekcja ICON – to niepowtarzalne manekiny premium, które zmienią każdą witrynę sklepową w prawdziwe dzieło sztuki. Postaci zostały zaprojektowane w dynamicznych pozach, a wyrazista gestykulacja buduje narrację pomiędzy poszczególnymi manekinami pozwalając na tworzenie ciekawych kompozycji grupowych.

Kobiece postaci w pięknych, inspirowanych rzeźbą pozach
● Nowoczesne manekiny odpowiadające współczesnym trendom visual merchandisingu dla butików
● Kolekcja z trzema opcjami głowy do wyboru (półrealistyczną lub abstrakcyjnymi)

Nowe kolekcje manekinów 2022

Linia ICON łączy w sobie wszystkie cechy dobrych manekinów: nieszablonowe, przykuwające uwagę formy, najwyższej jakości materiały i szeroką paletę wersji produktowych. W kolekcji znajdują się trzy głowy do wyboru: półrealistyczna, abstrakcyjna z zarysowaną linią uszu i abstrakcyjna z zarysem łuków brwiowych (na zamówienie). Każdą postać można zamówić w dowolnym kolorze, w wykończeniu matowym lub błyszczącym. To gwarancja dopasowania do każdego projektu ekspozycji.

Wybierz unikalne manekiny premium

Aby stworzyć perfekcyjną wystawę sklepową, należy dobrać najlepsze rozwiązania. Piękne, stylizowane kobiece postaci odpowiednio wyeksponują różnorodne kolekcje ubrań i przyciągną uwagę klientów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów