ICN-6

2 050,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość194 cm
Klatka82 cm
Pas60 cm
Biodra89,5 cm
Płećdamskie
Brand PersonaPremium
Kolorcielisty

Damski manekin pół realistyczny

By przyciągać wzrok zaintrygowanych klientów, aranżacja witryny sklepowej nie może być banalna. Z myślą o właścicielach nowoczesnych butików, którzy stawiają na eleganckie, wyjątkowe wnętrza przygotowaliśmy damskie manekiny pół realistyczne  inspirowane pozami hollywoodzkich div z lat 20. i 30. XIX wieku. Zachwyć swoich klientów nie tylko oryginalnymi gestami ekspozytorów, ale również ich najwyższą jakością i dbałością o najmniejsze detale.


Zobacz dlaczego warto kupować manekiny premium

Damski manekin pół realistyczny w dwóch wariantach kolorystycznych

Ten damski manekin pół realistyczny występuje w naszym sklepie w dwóch wariantach. Pierwszy z nich CLLASIC w kolorze starej porcelany, ma głowę semi-abstrakcyjna inaczej pół realistyczną. Drugi wariant to ABSTRACT ma kolor kremowy, lekko beżowy i głowę abstrakcyjną typu jajo z uszami. Obie wersje manekinów zostały wykonane z włókna szklanego. Te manekiny wyróżniają się powłoką anti-scratch i ergonomicznymi mocowaniami. Zamawiając nasz produkt, wraz z manekinem otrzymasz okrągłą szklaną podstawę z mocowaniem w łydkę, rękawiczki oraz farbę korekcyjną.

Nowoczesna aranżacja witryny sklepowej

Unikalna poza damskich manekinów poł realistycznych  z tej kolekcji sprawia, że klientom oglądającym witrynę sklepową ciężko oderwać wzrok. Maksymalnie wyciągnięte do przodu ręce będą doskonale eksponować wszelkiego rodzaju szerokie, ozdobne rękawy stylizacji. By maksymalnie wykorzystać wdzięk i możliwości ekspozytora warto ustawić go w lewą stronę, tak by głowa manekina patrzyła w stronę klienta i przyciągała jego uwagę, zachęcając przy tym do zakupów.

Zadbaj o to, by w Twoim butiku nie zabrakło wysokiej jakości, oryginalnych manekinów  pół realistycznych . To właśnie one na długo zapadają w pamięci klientów.

Szybka dostawa damskiego manekina pół realistycznego 

Zmień nudną, przewidywalną wystawę butiku w błyskawicznym tempie. Zamów produkt, który przyciągnął Twoją uwagę i korzystaj z jego możliwości już po kilku dniach.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Damski manekin pół realistyczny

Damski manekin pół realistyczny

By przyciągać wzrok zaintrygowanych klientów, aranżacja witryny sklepowej nie może być banalna. Z myślą o właścicielach nowoczesnych butików, którzy...

8 innych produktów w tej kolekcji