ICN-9

2 050,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość194 cm
Klatka82 cm
Pas60 cm
Biodra89,5 cm
Płećdamskie
Brand PersonaPremium
Kolorcielisty

Manekin damski stojący

Wprowadź nieco dynamiki do swoich witryn sklepowych i przyciągaj wzrok zaciekawionych pozami manekinów klientów. Wybierz jeden z modeli manekinów stojących  ICON lub stwórz wystawę z wszystkich modeli, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Co kryje w sobie ten model manekina stojącego  i dlaczego jest to rozwiązanie, którym zachwyci się premium sklep odzieżowy?

Sprawdź nasz artykuł o produkcji manekinów premium

Stojący manekin damski w dwóch wariantach kolorystycznych

Dynamiczny model manekina stojącego z kolekcji ICON występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: stara porcelana (CLASSIC), kolor kremowy/ lekki beż (ABSTRACT). Różnice w obu modelach na tym się nie kończą. W wersji CLASSIC głowa manekina stojącego  jest pół realistyczna. Z kolei w przypadku ABSTRAT - abstrakcyjna z zarysowaną linią uszu. Nasi klienci mogą również złożyć indywidualne zamówienie na abstrakcyjną głowę manekina z zarysem łuków brwiowych.

Co czyni ten model manekina tak popularnym? To wyjątkowa poza przywodząca na myśl modelki z sesji zdjęciowych dla Vogue’a. Ułożenie palców zgiętej ręki we wdzięcznej pozycji w stylu wachlarza czynią całą pozę niezwykle majestatyczną. Lekkości dodaje ułożenie stóp - manekin niemal stoi na palcach.

Dynamiczna poza manekina do Twojego sklepu odzieżowego

Zadbaliśmy nie tylko o to, by manekiny swoją pozą przyciągały uwagę klientów w Twoim sklepie. Sprzedaż manekinów to nasza specjalność od wielu lat. Wiemy więc doskonale, na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę. A jest to niezaprzeczalnie materiał, z którego zostały wykonane ekspozytory. Nasza oferta obejmuje m.in. modele wykonane z niezwykle trwałego włókna szklanego pokrytego powłoką anti-scratch.

Podstawa szklana pod manekina to element, który otrzymasz w zestawie wraz z manekinem. Oprócz niej w komplecie kupujesz rękawiczki i farbę korekcyjną.

Nowoczesny damski manekin z szybką dostawą do Twojego butiku

Premium sklep odzieżowy powinien wybierać ofertę, która odpowiada na jego potrzeby w błyskawicznym tempie. Tacy właśnie jesteśmy - działamy szybko, by nasi klienci mogli cieszyć się nowoczesnymi manekinami w niedługim czasie od złożenia zamówienia. Sam się o tym przekonaj, wybierając jeden z naszych produktów!

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin damski stojący

Manekin damski stojący

Wprowadź nieco dynamiki do swoich witryn sklepowych i przyciągaj wzrok zaciekawionych pozami manekinów klientów. Wybierz jeden z modeli manekinów...

8 innych produktów w tej kolekcji