ICN-9

2 050,00 zł netto

  • ABSTRACT
  • CLASSIC

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość 194 cm
Klatka 82 cm
Pas 60 cm
Biodra 89,5 cm
Płeć damskie
Brand Persona Premium
Kolor cielisty

Manekin damski

Wprowadź nieco dynamiki do swoich witryn sklepowych i przyciągaj wzrok zaciekawionych pozami manekinów klientów. Wybierz jeden z modeli manekinów ICON lub stwórz wystawę z wszystkich modeli, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Co kryje w sobie ten model manekina i dlaczego jest to rozwiązanie, którym zachwyci się premium sklep odzieżowy?

Stojący manekin damski w dwóch wariantach kolorystycznych

Dynamiczny model manekina z kolekcji ICON występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: stara porcelana (CLASSIC), kolor kremowy/ lekki beż (ABSTRACT). Różnice w obu modelach na tym się nie kończą. W wersji CLASSIC głowa manekina jest pół realistyczna. Z kolei w przypadku ABSTRAT - abstrakcyjna z zarysowaną linią uszu. Nasi klienci mogą również złożyć indywidualne zamówienie na abstrakcyjną głowę manekina z zarysem łuków brwiowych.

Co czyni ten model manekina tak popularnym? To wyjątkowa poza przywodząca na myśl modelki z sesji zdjęciowych dla Vogue’a. Ułożenie palców zgiętej ręki we wdzięcznej pozycji w stylu wachlarza czynią całą pozę niezwykle majestatyczną. Lekkości dodaje ułożenie stóp - manekin niemal stoi na palcach.

Dynamiczna poza manekina do Twojego sklepu odzieżowego

Zadbaliśmy nie tylko o to, by manekiny swoją pozą przyciągały uwagę klientów w Twoim sklepie. Sprzedaż manekinów to nasza specjalność od wielu lat. Wiemy więc doskonale, na co jeszcze powinniśmy zwrócić uwagę. A jest to niezaprzeczalnie materiał, z którego zostały wykonane ekspozytory. Nasza oferta obejmuje m.in. modele wykonane z niezwykle trwałego włókna szklanego pokrytego powłoką anti-scratch.

Podstawa szklana pod manekina to element, który otrzymasz w zestawie wraz z manekinem. Oprócz niej w komplecie kupujesz rękawiczki i farbę korekcyjną.

Nowoczesny damski manekin z szybką dostawą do Twojego butiku

Premium sklep odzieżowy powinien wybierać ofertę, która odpowiada na jego potrzeby w błyskawicznym tempie. Tacy właśnie jesteśmy - działamy szybko, by nasi klienci mogli cieszyć się nowoczesnymi manekinami w niedługim czasie od złożenia zamówienia. Sam się o tym przekonaj, wybierając jeden z naszych produktów!

 

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin damski

Manekin damski

Wprowadź nieco dynamiki do swoich witryn sklepowych i przyciągaj wzrok zaciekawionych pozami manekinów klientów. Wybierz jeden z modeli manekinów ICON lub...

8 innych produktów w tej kolekcji