Manekiny damskie IN TOUCH

Ubrania kupuje się przede wszystkimi oczami. Prezentowanie mody casual skierowanej do młodych klientów wymaga szczególnych rozwiązań – to pokolenie obrazów i video. Kolekcja IN TOUCH powstała z myślą o silnych, pewnych siebie dziewczynach, które niełatwo zaskoczyć. Witryna zaprojektowana dla nich musi być naprawdę unikatowa.

● Młodzieżowe manekiny w ciekawych, zrelaksowanych pozach
● Świetne do sklepów z modą dla młodych odbiorców
● Modele z abstrakcyjną głową odpowiadają najnowszym trendom visual merchandisingu

Manekiny sklepowe dla nastolatków

Postaci, które prezentują modę na wystawie sklepowej są często kluczem do sukcesu handlowego – to one mogą zachęcić (lub zniechęcić) klienta do zaglądnięcia do wnętrza butiku. Nieszablonowe, zrelaksowane pozy modeli z linii IN TOUCH są nacechowane emocjami, dzięki czemu przykuwają uwagę. Ubrania nie zawsze dobrze wyglądają na wieszaku, dlatego warto postawić na całe manekiny damskie.

Nowe trendy, sprawdzona jakość

Niewiele jest branż, w których trendy zmieniają się tak szybko, jak w świecie mody. Dotyczy to nie tylko samej odzieży, ale też form jej prezentacji. Projektując wystawę dla nastoletniego klienta trzeba nadążać za trendami. Młodzieżowe manekiny IN TOUCH to nowoczesny design, ich wyróżnikiem jest abstrakcyjna głowa jajo z uszami. Oryginalny jest również kolor, poza standardową wersją w białym macie, można wybrać opcję półprzeźroczystą (translucent), która dodatkowo podkreśli awangardowy charakter witryny.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów