ITF4

1 655,00 zł netto

  • biały mat
  • półtransparentny

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość187,5 cm
Biust77 cm
Talia64 cm
Biodra88 cm
Płećdamskie
Brand Persona21 lat
Kolorbiały mat, półtransparentny

Damski manekin opierający się o ścianę

Szukasz skutecznego sposobu na ożywie nie swojej witryny sklepowej lub wnętrza butiku? Manekin damski bez rysów twarzy - tworzymy man ekiny będące małymi dziełami sztuki, które zachwycają nie tylko właścicieli butików, ale przede wszystkim ich klientów. Choć w miejscu tym nigdy nie brakuje ekspozytorów, warto zadbać o to, by były one nie tylko elementem niezbędnym do prezentacji kolekcji odzieży, ale przede wszystkim ozdobą sklepu.

Zobacz męską kolekcję IN TOUCH

Współczesny manekin dziewczyny w statycznej pozie

Łamiemy schemat, oferując Ci nowoczesny model, którego głowa manekina damskiego, mimo że minimalistyczna - przykuwa uwagę. A wszystko to za sprawą niebanalnej pozy. Jego niekonwencjonalność nie pozwala przejść obok niej obo jętnie. Postać delikatnie się opiera, co jest doskonałym zestawieniem ze statyczną pozą ekspozytora. Już jedno spojrzenie na niego przywodzi na myśl modeli pozujących przed obiektywem aparatu. Ta charakterystyczna poza odwołuje się do wizerunku współczesnej kobiety - swobodnej, pewnej siebie i pozbawionej ograniczeń. Oryginalność tego modelu manekina dodatkowo podkreśli ciepłe oświetlenie doskonale współgrające z dwoma wersjami kolorystycznymi - matową bielą oraz z półprzezroczystym odcieniem.

Manekin bez rysów twarzy, który zapewnia doskonałą ergonomię pracy

W połączeniu z nowymi rozwiązaniami technicznymi osiągnęliśmy rezultat, który zachwyca naszych klientów. Mowa o ni skiej wadze manekina, wynoszącej nieco ponad 5 kg oraz powłoce anti - scratch. Do jego wykonania wykorzystaliśmy niezwykle trwałe włókno szklane. Połączenie wszystkich tych składowych sprawia, że ekspozytor cechuje się ponadprzeciętną żywotnością.

Szybka do stawa manekina damskiego z głową jajo

Odmień swoją witrynę sklepową w zaledwie kilka kroków. Zapewniamy, że każdy z nich będzie niezwykle szybki - łącznie z błyskawiczną dostawą manekina do Twojego sklepu. Poznaj naszą ofertę i wybierz model, który będzie doskonale komponował się z wnętrzem Twojego sklepu odzieżowego

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Damski manekin opierający się o ścianę

Damski manekin opierający się o ścianę

Szukasz skutecznego sposobu na ożywie nie swojej witryny sklepowej lub wnętrza butiku ? Manekin damski bez rysów twarzy - tworzymy man ekiny będące małymi dziełami...

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej kolekcji