ITF9

1 655,00 zł netto

  • biały mat
  • półtransparentny

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość 146 cm
Biust 77 cm
Talia 64 cm
Biodra 88 cm
Płeć damskie
Brand Persona < 21 lat
Kolor biały mat, półtransparentny

Kobiecy manekin całopostaciowy

Ludzie kupują emocjami – stworzenie wystawy sklepowej, która opowiada historię to klucz do sukcesu. Nasz ultralekki kobiecy manekin całopostaciowy przykuwa uwagę, a przy tym dzięki wadze zaledwie 6 kg jest bardzo wygodny w codziennym użytkowaniu. 

Tajemnica sukcesu

Zdradzimy Ci sekret witryny, która skłoni klientów do wejścia do Twojego sklepu: to realistyczna, nieszablonowa ekspozycja. Kolekcja IN TOUCH to rewolucyjne podejście do budowania ekspozycji. Przykładamy wielką uwagę do ich formy. Prosta, statyczna pozycja proponowanego kobiecego manekina, ustawiona z założonymi rękami wyraźnie przygląda się otoczeniu. A dzięki możliwości oparcia jej o element wystroju, bądź drugiego manekina buduje ciekawą scenerię wykorzystując zabieg korelacji postaci.

Czy kobiecy manekin pełnopostaciowy może być innowacyjny?

Oczywiście, że tak. Nasze manekiny z kolekcji IN TOUCH to innowacyjne podejście do branży. Są one niezwykle lekkie, aby ułatwić pracę osobom na co dzień opiekującym się witrynom sklepowym. Wiedząc, że częste zmiany garderoby, jak i całej aranżacji wystawy mogą być uciążliwe stworzyliśmy produkt lżejszy. Niespotykanie niską masę (zaledwie 6 kg) uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu przezroczystego włókna szklanego. Zostało ono zabezpieczone odporną na wszelkie uszkodzenia powłoką anti-strach, co daje Ci pewność długowieczności produktu.

Pełny zestaw dla Twojej wygody

Nasz kobiecy manekin pełnopostaciowy oferujemy w kompletnym zestawie. Zamawiając go otrzymasz również okrągłą szklaną podstawę z mocowaniem w łydkę oraz zestaw do pielęgnacji – rękawiczki i farbkę korekcyjną. To duża wygoda, bo nie musisz już nic dokupować. Ważnym elementem jest też podstawa, która dzięki mocowaniu w łydkę umożliwia założenie manekinowi butów.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Kobiecy manekin całopostaciowy

Kobiecy manekin całopostaciowy

Ludzie kupują emocjami – stworzenie wystawy sklepowej, która opowiada historię to klucz do sukcesu. Nasz ultralekki kobiecy manekin całopostaciowy przykuwa uwagę,...

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej kolekcji