ITF5

1 655,00 zł netto

  • biały mat
  • półtransparentny

W magazynie

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość 187,5 cm
Biust 77 cm
Talia 64 cm
Biodra 88 cm
Płeć damskie
Brand Persona < 21 lat
Kolor biały mat, półtransparentny

Manekin damski w matowym wykończeniu

Tworzenie witryny sklepowej i aranżacji wnętrza sklepu z odzieżą może tylko na pozór wyglądać na proste zadanie. Częsta zmiana intryguje potencjalnych klientów i zaprasza ich do poznania kolekcji. Warto więc wybrać manekiny sklepowe, które umożliwiają szybką, prostą i ergonomiczną pracę. To właśnie z myślą o szczególnie wymagających przygotowaliśmy kolekcję manekinów o niewielkiej wadze. 

Damski model sklepowy w nowoczesnej p ozie

Ciekawa pozycja, jaką przyjmuje damski model sklepowy, wyróżnia go na tle większości butików. Poza tego modelu przywodzi na myśl pewną siebie, zdystansowaną, współczesną kobietę. Cała kolekcja sprawdzi się idealnie w szczególności do zaprezentowania odzieży dedykowanej młodemu pokoleniu, które wie, czego chce. Ekspozytor będzie doskonale prezentować się zarówno solo, jak i w zestawieniu z innymi modelami z tej kolekcji.

Manekin damski w dwóch wariantach kolorystycznych

Do stworzenia manek ina wykorzystaliśmy wzmocnione włókno szklane, pokryte dodatkowo powłoką odporną na zarysowania. Mimo zapewnienia doskonałej wytrzymałości waga manekina jest dużo niższa w porównaniu do większości modeli dostępnych na rynku. To właśnie ona odpowiada za wyg odną i szybką pracę z ekspozytorem. Zadbaliśmy również o ergonomiczne mocowanie, a także dwie wersje kolorystyczne. Zarówno matowa biel, jak i półprzezroczyste wykończenie doskonale prezentują się, kiedy dodatkowo wyeksponujemy ich najdrobniejsze szczegóły przy użyciu ciepłej barwy światła.

Ile kosztuje manekin i jak długo będziesz na niego czekać?

Cena naszych manekinów uzależniona jest od kilku czynników. Odpowiedź na to ile kosztuje manekin, który przypadł Ci do gustu, uzyskasz, kontaktując się z nami. Dbamy o to, by jak najszybciej odpowiadać na zapytania naszych klientów. Błyskawicznie działamy również na etapie realizacji zamówienia. Sam się przekonaj, jak szybko dotrze do Ciebie zamówiony produkt

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin damski w matowym wykończeniu

Manekin damski w matowym wykończeniu

Tworzenie witryny sklepowej i aranżacji wnętrza sklepu z odzieżą może tylko na pozór  wyglądać na proste zadanie. Częsta zmiana intryguje potencjalnych...

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej kolekcji