LOFT

Dziś wartość odnajdujemy w surowych formach — minimalizmie i uniwersalnym charakterze przedmiotów. Odpowiedzią na te tendencje jest kolekcja manekinów całopostaciowych LOFT. Sylwetki w ponadczasowych pozach o matowym wykończeniu lawirują pomiędzy nowoczesnością a klasyką. Doskonale zaprezentują zarówno lifestylowe kolekcje ubrań, jak i te z półki premium — trafiając do odbiorców, którzy cenią wysoką jakość, prostotę i klasykę.

● Manekin całopostaciowy damski występuje w dwóch odsłonach: abstrakcyjnej i klasycznej.
● Manekiny mają uproszczone linie ciała, bez uwydatnienia anatomii.
● Nowoczesne rozwiązania ułatwiają pracę w salonie sprzedaży.

Kolekcja manekinów całopostaciowych LOFT do wyboru w dwóch wariantach

Damskie manekiny całopostaciowe z kolekcji LOFT możesz zamówić w dwóch wariantach: z twarzą semi-abstrakcyjną, czyli delikatnie zarysowanymi rysami oraz gładką tzw. głową jajo, która odpowiada na potrzeby nowoczesnych kolekcji odzieżowych.

Smukłe kobiece sylwetki mają delikatnie wydłużoną szyję. Stoją w silnej, stabilnej pozycji, która doskonale odzwierciedla pewność siebie, dynamikę w działaniu i umiłowanie do miejskiego stylu życia.

Kompozycja manekinów całopostaciowych LOFT

Manekiny całopostaciowe damskie LOFT sprawdzą się zarówno w ekspozycji solo, jak i grupowej. Są odpowiedzią na wyzwania współcznesnego visual machandiginsu. Doskonale podkreślają indywidualny charakter kolekcji, przy czym są ponadczasowe i klasyczne. To manekiny na lata, w których zastosowaliśmy liczne innowacje, ułatwiające codzienną pracę z ekspozycją.

Kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby wymagających kreatorów, którzy za pomocą ekspozycji w butiku chcą nie tylko przyciągnąć uwagę przechodniów, ale też wyrazić określony przekaz.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów