MISS ICON

Ekskluzywna klasyka to wyrażenie przewodnie, które towarzyszyło nam podczas projektowania kolekcji manekinów MISS ICON. Zadbaliśmy o najwyższą jakość, rzeźbiarską precyzję linii i dostosowanie produktu do oczekiwań wymagających marek premium, którym zależy na dopracowanej estetyce, ale też optymalizacji pracy w butiku i podczas pokazów mody.

• Grupy docelowe. Dla kogo stworzyliśmy naszą najnowszą kolekcję? Sprawdź czy chodzi o Ciebie!
Ponadczasowa klasyka w luksusowej odsłonie. Dedykowana silnym i niezależnym kobietom. Zainspirowana życiem w mieście, które nieustannie stawia wyzwania.
• Możliwe konfiguracje ustawienia. Zainspiruj się naszymi propozycjami. Oferujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego sklepu.
 ICON w nowej odsłonie – lżejszy, bardziej naturalne wymiary.

Detale tworzące ponadczasowy i wyjątkowy na tle innych model. Idziemy na przód, stale udoskonalając nasze klasyki.

To nowa, ponadczasowa odsłona kultowej kolekcji manekinów ICON, skierowana do szerszej grupy odbiorców. Do wszystkich kreatywnych marek, które łączą stylistykę klasycznych, paryskich atelier z nowoczesnym, lżejszym spojrzeniem. Gdzie moda nadal ma elegancki i wykwintny charakter. W końcu “Paris is always a good idea”. Dziś jednak do tej klasycznej stylistyki dodajemy nutę zabawy, swobody i artystycznej kreacji.

Sylwetki klasycznych manekinów MISS ICON z jednej strony odpowiadają teatralnym pozom i eleganckim stylizacjom, z drugiej przyciągają wzrok silnych, niezależnych kobiet w stylu YSL, które twardo stąpają po ziemi, bawiąc się modą i kobiecością.

Kolekcja umożliwia ekspozycję solo oraz minimalistyczne aranżacje w duecie lub bardziej rozbudowanych kreacjach. Duży nacisk położyliśmy na komfort Twojej pracy — uniwersalne dopasowanie manekinów do potrzeb rynku modowego. Klasyczne manekiny MISS ICON mają 188 cm wzrostu, są lekkie, ważą zaledwie 8,2 kg. Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają na szybki montaż i zmianę stylizacji. Podstawa jest mocowana na śruby imbusowe, a w korpusie znajduje się praktyczny schowek na akcesoria.

Zadbaliśmy o detale. Stopy manekinów umożliwiają prezentację obuwia letniego, a nogi — obcisłych spodni lub legginsów. Klasyczne manekiny zaskakują wyrazistymi detalami, które budują wokół nich aurę luksusu i elegancji. Przykład? Delikatnie uniesione dłonie, lekko pochylona głowa, pozycja w subtelnym rozkroku, która emanuje kobiecą siłą i pewnością siebie.

W skład każdego zestawu wchodzi: manekin, kwadratowa, metalowa podstawa z zaczepem na łydkę, rękawiczki, farba korekcyjna i kluczyk ampulowy. Produkt może być wykonany w dowolnym kolorze, w wykończeniu matowym lub błyszczącym. Zainteresowanych zapraszamy do naszego atelier w Warszawie, gdzie można obejrzeć kolekcję MISS ICON. Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyty.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów