MOF02L-V2

1 765,00 zł netto

Zapytaj o dostępność

  • Gwarancja 24 miesiące
  • Ubezpieczenie na czas transportu

Specyfikacja

Wysokość188 cm
Biust70 cm
Talia64 cm
Biodra83 cm
Płećdamskie
Brand Persona21-27 lat, 27+ lat, Premium
Kolorbiały mat

Manekin na wystawę sklepową

Projektowanie witryny butiku często wiąże się z ograniczeniami przestrzennymi. Nie jest łatwo nawiązać kontakt z klientem i zaprosić go do świata marki, mając do dyspozycji zaledwie kilka metrów przestrzeni. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby w nowoczesnym visual merchandisingu dbać o detale.

Manekiny wystawowe MOF2-L o prostej, pewnej posturze i subtelnych, kobiecych liniach zaprojektowano z myślą o minimalistycznych, ale i wyrazistych kreacjach wystawowych. Takich, które wymagają dbałości o każdy najmniejszy detal. Głowa manekinów damskich sklepowych MOF2-L jest subtelnie skierowana w lewą stronę. Spogląda wprost na przechodniów, wywołując ich z tłumu. Pozycja manekina zatrzymana w ruchu zdaje się reagować na okoliczne bodźce i bliżej nieopisane zdarzenia. To przyciąga wzrok, intryguje i sprawdzi się jeśli masz do dyspozycji niewielką witrynę butiku np. na 1 lub dwa ekspozytory.

Minimalistyczne manekiny - Warszawa

Minimalistyczne manekiny wystawowe MOF2-L, tak jak pozostałe ekspozytory z kolekcji MISS ICON, łączą w sobie kobiecą delikatność i siłę. Wyprostowana sylwetka ustawiona jest w rozkroku, który podkreśla jej pewność i wyrafinowanie. Taki zabieg doda Twoim ekspozycjom elegancji i charakteru.To pozycja siły, dla której przeciwwagą są lekko rozchylone dłonie, ułożone w kobiecym geście. Głowa skierowana jest w lewą stronę, co stanowi nową odsłonę wyprostowanej sylwetki manekina z kolekcji MISS ICON - MOF2. Oba manekiny doskonale wypadają w duecie, tworząc minimalistyczną, ale i konsekwentną aranżację o doskonałym połączeniu pewności siebie, kobiecej siły i delikatności.

Manekiny wystawowe — Warszawa, ul. Baletowa 40

Szukasz wysokiej klasy manekinów do swojego butiku, na wystawę lub pokaz mody? Odwiedź nasz showroom manekinów wystawowych w Warszawieprzy ul. Baletowej 40. To najlepszy sposób, aby zrozumieć jakość i sposób wykończenia mankietów z kolekcji MISS ICON.

Zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania ułatwiające korzystanie i układanie ekspozycji. Manekiny damskie sklepowe MOF2-L mają 188 cm wysokości. Są lekkie, co ułatwia codzienną pracę i częste zmiany aranżacji na witrynie sklepowej. Stopy umożliwiają prezentację obuwia letniego, a mocowanie na śrubach imbusowych ułatwia założenie legginsów.

W zestawie znajdziesz: manekin wystawowy, białą kwadratową metalową podstawę 38x38cm, farbkę korekcyjną, rękawiczki i kluczyk ampulowy.Na opakowaniu znajduje się kod QR z instrukcją montażu w formie video.

Jako producent damskich manekinów sklepowych umożliwiamy kastomizację i dostawy z krótkim terminem realizacji

Jako producent damskich manekinów sklepowych zapewniamy szerokie możliwości pod kątem dopasowania manekinów do indywidualnych kreacji, choćby pod kątem kolorystyki, sposobu wykończenia czy drobnych zmian w pozycji. Skorzystaj z konsultacji z naszymi ekspertami, opowiedz o swoich oczekiwaniach i autorskiej wizji. Realizujemy zamówienia specjalne.

Recenzje Produktu

Brak komentarzy klientów w tej chwili.

Napisz opinię

Manekin na wystawę sklepową

Manekin na wystawę sklepową

Projektowanie witryny butiku często wiąże się z ograniczeniami przestrzennymi. Nie jest łatwo nawiązać kontakt z klientem i zaprosić go do świata marki, mając do dyspozycji...

3 innych produktów w tej kolekcji