NAJNOWSZE

Skorzystaj z oferty manekinów z innowacyjnych kolekcji stworzonych przez polskiego producenta. Prezentując poniższe linie produktów na swojej wystawie, z pewnością spełnisz wymogi aktualnych trendów visual merchandiserów. Każdy sprzedający manekin damski został wykonany zgodnie z aktualnymi rozwiązaniami technicznymi, które wykorzystują nowoczesną technologię.

Nowe manekiny damskie z kolekcji ICON, MISS ICON, IN TOUCH oraz PAPER SOUL

Poznaj nasze kolekcje, które idealnie wpisują się w kategorię NAJNOWSZE:

Kolekcja ICONteatralne oraz dostojne pozy subtelnych sylwetek w cielistym kolorze z głową do wyboru w dwóch wariantach to kolekcja dedykowana dla butików premium, oraz z modą ślubną.

Kolekcja MISS ICON — wyjątkowa odsłona kolekcji ICON, która charakteryzuje się podobnym designem twarzy, ale dużo bardziej uniwersalnymi pozami. Manekiny wykończone w matowej bieli stanowią kwintesencję współczesnych trendów.

Kolekcja IN TOUCH — charakteryzują się znacznie niższą wagą, co realnie wpływa na komfort pracy z produktem. Stworzone zostały z myślą o wystawach młodzieżowych. Dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: półtransparentnym oraz białym matowym.

Kolekcja PAPER SOUL — unikalna linia produktów wykonana z tworzyw, które są przyjazne środowisku. Wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym designem i dbałością o estetykę wykonania. Charakteryzują się niską wagą.

Zadbaj o swoje zyski, inwestując w zakup sprzedających manekinów damskich z naszej oferty

Unikalny design, dbałość o detale i ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania to tylko niektóre z zalet naszych produktów. Skorzystaj z krótkiego czasu realizacji zamówień oraz z kompleksowej obsługi klientów. Wybierz kolekcję manekinów, która najlepiej wpisuje się w założenie Twojej marki i złóż zamówienie w naszym e-sklepie. Postaw na jakość w designerskiej odsłonie i zamów nowe manekiny postaciowe damskie!

Filtruj

Brand Persona:

Kolor:

Filtruj